Žolík

TermínStart 08. 07. 2021 00:00
Konec 11. 07. 2021 23:59
RegistraceStart 11. 06. 2021 11:00
Konec 11. 07. 2021 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Chilská cyklojízda
Italská cyklojízda
Japonská cyklojízda
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Žolíkem je možné nahradit jakýkoli závod cyklo seriálu Cesta kolem světa a dodatečně tak získat chybějící medaili. 

 Pravidla Žolíka:

  • Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod vyplněním jednoduchého registračního formuláře.
  • Závodní trať (Chilská cyklojízda, Italská cyklojízda, Japonská cyklojízda) si vyber dle toho, za jaký závod chceš dodatečně získat medaili.
  • Medaili si při registraci nezapomeň objednat a vyplnit adresu, na kterou ti ji můžeme poslat. Druh medaile se odvíjí od toho, na jakou trať jsi se přihlásil(a) a ke každé jedné registraci se váže jedna medaile. Pokud ti chybí medailí víc, je potřeba provést další registraci a znovu vyjet :) POZOR, pokud potřebuješ víc než jednu medaili, je potřeba provést úplně novou registraci
  • Pro splnění závodu stačí ujet libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km), změřit si aktivitu sportovními hodinkami či mobilní aplikací a výsledek včetně důkazní fotky nahrát přes odkaz v registračním e-mailu tak, jak to děláš u klasických závodů.   

Chilská a Italská cyklojízda už znají své vítěze a celkové pořadí je jasně dané. V termínu tohoto Žolíka už za námi bude navíc i Japonská cyklojízda a závodní série bude za půlkou. Pokud ti některý z těchto závodů ve svém původním termínu utekl, žádná medaile ti ve sbírce či rámečku chybět nemusí. Účastí v tomto závodě si totiž můžeš dojet pro pomyslného Žolíka, a dodatečně tak medaili získat.

Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod a ujet můžeš libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km). V celkovém pořadí se budou všichni závodníci řadit podle toho, kdo ujede nejvíc a po skončení závodu bude mít každý ke stažení tradiční diplom. O umístění jde ale v tomto závodě až v poslední řadě, protože hlavním cílem Žolíka je doplnit si sbírku medailí ze série Kolem světa, aby ti v rámečku žádná nechyběla.

Cykloseriál Cesta kolem světa

Právě teď jsou spuštěné registrace na 4. závod seriálu Cesta kolem světa – Australská cyklojízda, který se uskuteční v termínu 10.-19.9 a celou cestu zavšíme v říjnu v Americe.  Poslední dvě medaile máš tedy ještě šanci získat i v původním termínu, ale pokud to z jakékoli důvodu nestíháš, budeš mít možnost doplnit si sbírku při dalším Žolíku. Poslední šance na dodatečné získání chybějících medailí budeš mít v termínu 14.-17.10., kdy proběhne ještě závěřečný Žolík, po kterém už budeš mít svůj rámeček určitě kompletně zaplněný. 

Chci vědět víc o seriálu Kolem světa

 

 

Nejen jezdíš na kole, ale ještě k tomu běháš? Vyber si některou z běžeckých výzev na naší partnerské platformě www.virtualnibeh.cz