Cykloseriál

Cesta kolem světa 2022   

TIP: Vytvoř si uživatelský účet a stáhni si naši mobilní aplikaci. Získáš tak spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení.sbírat odznaky

Série virtuálních cyklojízd, které jsou inspirované zajímavými místy, spojuje virtuální sportování s virtuálním cestováním. Při každé výzvě se dozvíš něco nového o více či méně vzdálených zemích a jednotlivé závody tě tak budou motivovat nejen k pohybu, ale také k poznávání nových míst. Každý závod je inspirovaný nějakou konkrétní zemí, a to včetně délek a názvů tratí a samozřejmě také designu originální dřevěné medaile. Ta bude vždy po skončení závodu čekat na všechny zájemce přímo ve schránce, a navíc také zapadne do unikátního dřevěného rámečku.

Závody seriálu: 

Medaile z Cesty kolem světa 2022 jako omalovánky

Dali jsme si hodně práce s přípravou medailí, a tak jestli se ti líbí stejně tak jako nám, můžeš si všechny medaile z minulého ročníku stáhnout ve formě omalovánek.

Bližší informace k jednotlivým výzvám budeme průběžně zveřejňovat na těchto stránkách v sekci závody. Termíny jsou ale jasně dané, takže si udělej poznámku v diáři, ať ti žádný závod neuteče. Přeci jen by byla škoda, kdybys na konci zjistil(a), že nemáš sbírku kompletní. 

 Speciální rámeček na medaile z celé série 

Rámeček na medaile je dřevěný, slepený ze dvou desek a medaile do nějk jednouše usadíš. Už v průběhu celé závodní série tak budeš moct sledovat, jak se ti každou splněnou výzvou krásně zaplňuje a začátekem podzimu budeš mít pěknou vzpomínku na celý seriál. Zaplněný rámeček si můžeš pověsit třeba na zeď a to klidně už v průběhu série a medaile tam postupně doplňovat.

Průměr prázdného rámečku je 16 cm a s medailemi cca 20 cm

Cena rámečku je 199 Kč vč. poštovného. 

Rámeček si můžeš objednat při registraci na jakýkoli závod série a přijde ti poštou vždy po skončení toho daného závodu. 

Virtuální závodění

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh závodu a skutečně jej absolvuješ. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu, vyrazit na kolo, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno.

Trasu si naplánuj dle zvolené délky závodu, a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati nejel(a) víc z kopce než do kopce. Pokud ujedeš delší trasu, než na kterou jsi se přihlásil(a), ničemu to nevadí. Systém tvůj výsledek automaticky přepočítá na požadovanou vzdálenost. Celou délku trati ale musíš absolvovat najednou a není možné sčítat časy a vzdálenost z více aktivit.

Závod můžeš absolvovat kdykoli v termínu zvoleného závodu a po celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky, a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že musíš závod absolvovat v daném termínu.

Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, které měří požadované hodnoty (čas, ujetou vzdálenost, případně výškové metry). Pak už stačí jen udělat printscreen a zadat výsledek přes odkaz, který ti přijde po registraci na e-mail.

 

 

Cesta kolem světa 2021 

Medaile z Cesty kolem světa 2021 jako omalovánky

Dali jsme si hodně práce s přípravou medailí, a tak jestli se ti líbí stejně tak jako nám, můžeš si všechny medaile z minulého ročníku stáhnout ve formě omalovánek.