Cykloseriál

Cesta kolem světa   

První český cykloseriál složený z virtuálních jízd, jehož součástí je celkem 5 závodů.

Dojeli jsme do cíle prvního ročníku a děkujeme všem za účast. Už teď pro vás připravujeme další sérii, kterou odstartujeme v dubnu. Termíny závodů jsou již zveřejněné zde a postupně budeme odkrývat podrobnosti. 

Medaile z 1. ročníku Cesty kolem světa jako omalovánky

Dali jsme si hodně práce s přípravou medailí, a tak jestli se ti líbí stejně tak jako nám, můžeš si všechny medaile z minulého ročníku stáhnout ve formě omalovánek.

 Závody seriálu Cesta kolem světa 2021:

 

Cesta kolem světa 2022

Série cyklojízd, které jsou inspirované zajímavými místy, spojuje virtuální sportování s virtuálním cestováním. Při každé výzvě se dozvíš něco nového o více či méně vzdálených zemích a jednotlivé závody tě tak budou motivovat nejen k pohybu, ale také k poznávání nových míst. Každý závod je inspirovaný nějakou konkrétní zemí, a to včetně délek a názvů tratí a samozřejmě také designu originální dřevěné medaile. Ta bude vždy po skončení závodu čekat na všechny zájemce přímo ve schránce, a navíc také zapadne do unikátního dřevěného rámečku.

Závody seriálu: 

Bližší informace k jednotlivým výzvám budeme průběžně zveřejňovat na těchto stránkách v sekci závody. Termíny jsou ale jasně dané, takže si udělej poznámku v diáři, ať ti žádný závod neuteče. Přeci jen by byla škoda, kdybys na konci zjistil(a), že nemáš sbírku kompletní.