Cykloseriál

Cesta kolem světa   

První český cykloseriál složený z virtuálních jízd, jehož součástí je celkem 5 závodů.

Možnost zaplnit celý rámeček máš až do října 2021! Pokud ti některé z medailí chybí, můžeš je dodatečně získat díky tzv. Žolíku - více informací se dozvíš níže v textu. 

Série cyklojízd, které jsou inspirované zajímavými místy, spojuje virtuální sportování s virtuálním cestováním. Při každé výzvě se dozvíš něco nového o více či méně vzdálených zemích a jednotlivé závody tě tak budou motivovat nejen k pohybu, ale také k poznávání nových míst. Každý závod je inspirovaný nějakou konkrétní zemí, a to včetně délek a názvů tratí a samozřejmě také designu originální dřevěné medaile. Ta bude vždy po skončení závodu čekat na všechny zájemce přímo ve schránce, a navíc také zapadne do unikátního dřevěného rámečku.

Rámeček je vytvořený přímo na míru cyklistickému seriálu Cesta kolem světa a každá z medailí v něm má připravené své místo. Radost z pohybu a závodění je pro nás stále na prvním místě, a tak není podmínkou zúčastnit se všech závodů, ale klidně si můžeš vybrat jen ty, které tě zaujmou nejvíc.

Pouze pokud ale absolvuješ všech pět závodů série, zaplníš postupně všechna prázdná políčka v medailovém rámečku a získáš tak originální památku na 1. virtuální cykloseriál.

Víme, že někdy opravdu není možné zúčastnit se všech závodů v předem daných termínech. Proto bude 2x během série k dispozici i pomyslný „žolík“, jehož splněním si budeš moct nahradit chybějící závod tak, aby ti medaile v rámečku nechyběla.

 Závody seriálu:

Bližší informace k jednotlivým výzvám budeme průběžně zveřejňovat na těchto stránkách v sekci závody. Termíny jsou ale jasně dané, takže si udělej poznámku v diáři, ať ti žádný závod neuteče. Přeci jen by byla škoda, kdybys na konci zjistil(a), že nemáš sbírku kompletní.

Speciální rámeček na medaile z celé série

Unikátní rámeček na medaile má v průměru 23 cm a je slepený ze dvou dřevěných desek, takže si do něj medaile jednoduše usadíš. Už v průběhu celé závodní série budeš moct sledovat, jak se ti každou splněnou výzvou krásně zaplňuje a na podzim budeš mít pěknou vzpomínku na svou virtuální jízdu kolem světa. Zaplněný rámeček si můžeš pověsit třeba na zeď klidně už v průběhu série a medaile tam postupně doplňovat. Každá medaile ti bude připomínat jednotlivé cyklojízdy, při kterých se zároveň i dozvíš něco zajímavého o zemích, kterými jsou jednotlivé závody inspirované. 

Rámeček si můžeš objednat při registraci na jakýkoli závod série a přijde ti poštou vždy po skončení toho daného závodu.


Cena rámečku je 220 Kč + poštovné.