Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubNastoupánoVzdálenostČasDiplom
1.16Jaromír MrnuštíkMM60BIKE FOR LIFE bike club0 m205.49 km09:28:48
2.23Taťána StonawskáŽZ600 m107.31 km05:29:11
3.60Miriam DanechováŽZ500 m91.00 km04:53:00
4.3Petr NedvědMM500 m58.73 km03:15:47
5.36Jana LopatovskáŽZ400 m52.99 km02:36:40
6.29Martin WutzelMM40Wutzeláčci0 m51.09 km02:07:05
7.76Kamila DorčákováŽZ500 m50.00 km02:30:00
8.88Kristýna MervartováŽZ300 m48.42 km02:38:12
9.43Vladimír CirekMM400 m46.87 km02:03:28
10.19Nikola MarkováŽZ30CK Frenštát pod Radhoštěm0 m46.01 km01:49:46
11.78Petr FedoseevMM400 m43.00 km02:46:19
12.21Ondřej K.MM160 m36.61 km01:48:11
13.64Hana ŠevčíkováŽZ500 m35.13 km01:33:55
14.47Miluška Š.ŽZ500 m32.43 km01:42:41
15.68Márty (servisman)MM40Cyklotoulači0 m32.27 km02:31:55
16.96Paulie (Navigátor)MM40Cyklotoulači0 m31.00 km02:17:00
17.20Kristýna K.ŽZ500 m30.35 km01:31:14
18.40Ladislav KoudelaMM50AD Team0 m30.00 km01:07:12
19.140Stanislav MACEKMM500 m27.78 km01:14:00
20.100Roman StarýMM500 m27.40 km01:45:00
21.48Iva DytrtováŽZ600 m27.02 km01:25:29
22.39Zuzana N.ŽZ300 m26.71 km01:37:04
23.26Pavlína KolářováŽZ500 m25.88 km01:31:43
24.58Tomáš MituraMM600 m25.40 km01:03:00
25.83Eva HudskáŽZ50Zahorčice0 m22.23 km04:19:31
26.71Anna NovákováŽZ300 m22.09 km02:11:26
27.1Lukáš AmbrozMM200 m21.99 km01:41:00
28.113Radim MatějMM600 m20.38 km00:58:12
29.82Jana GotschimováŽZ400 m20.30 km00:56:56
30.90Daniel RaulMM500 m20.29 km01:30:37
31.27Pavel PlavecMM400 m19.88 km01:31:57
32.46Václav NachtmannMM160 m18.90 km01:56:52
33.73Hana ŠmidováŽZ60+0 m15.03 km00:57:48
34.117Janina MacanováŽZ300 m14.10 km01:00:02
35.41Karel ŠvejdaMM500 m13.30 km01:04:55
36.33Jana VokataŽZ500 m12.11 km00:54:15
37.56Roman PiskačMM600 m11.18 km00:37:01
38.74Tomáš VavříkMM7COPR0 m11.13 km00:39:21
39.107Miloslav BeránekMM40Bílinské vosy0 m10.65 km00:52:45
40.106Hanka BeránkováŽZ40Bílinské vosy0 m10.61 km00:51:23
41.112Miroslav ProsmanMM400 m10.56 km00:50:08
42.101Marcela JohanidesováŽZ400 m10.53 km00:44:07
43.61Iva S.ŽZ60Zážitkáři0 m10.50 km01:02:00
44.99Eva L.ŽZ50Montíci0 m10.01 km00:50:35
45.98Ladislav L.MM60Montíci0 m10.00 km00:28:04
46.25Miroslav ProcházkaMM400 m9.75 km00:40:27
47.6Stepan H.MM70 m9.73 km00:47:58
47.7Jakub H.MM100 m9.73 km00:43:58
49.17Kuba StárkaMM100 m9.17 km00:53:12
50.44Filip CirekMM130 m8.85 km00:30:58
51.135Libor KarasMM500 m7.03 km00:27:02
52.130Vítězslav SkácelMM16CREA0 m6.80 km00:22:24
53.14Diana KuryshevaŽZ300 m5.94 km00:37:48
54.147Petra Š.ŽZ400 m5.75 km00:24:17
55.28Tomáš VyhnálekMM60Hasiči Unipetrol0 m5.07 km00:41:16
56.50Aneta PilátováŽZ300 m5.00 km00:16:38
57.55Zoe Š.ŽZ40 m2.30 km01:15:55
58.18Pavla SpišákováŽZ50Spíša0 m1.50 km00:08:31