Žolík

TermínStart 21. 10. 2021 00:00
Konec 24. 10. 2021 23:59
RegistraceStart 07. 09. 2021 15:00
Konec 24. 10. 2021 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Chilská cyklojízda
Italská cyklojízda
Japonská cyklojízda
Australská cyklojízda
Americká cyklojízda
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Žolíkem je možné nahradit jakýkoli závod cyklo seriálu Cesta kolem světa a dodatečně tak získat chybějící medaili. 

 Pravidla Žolíka:

  • Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod vyplněním jednoduchého registračního formuláře.
  • Závodní trať (Chilská cyklojízda, Italská cyklojízda, Japonská cyklojízda, Australská cyklojízda, Americká cyklojízda) si vyber dle toho, za jaký závod chceš dodatečně získat medaili.
  • Medaili si při registraci nezapomeň objednat a vyplnit adresu, na kterou ti ji můžeme poslat. Druh medaile se odvíjí od toho, na jakou trať jsi se přihlásil(a) a ke každé jedné registraci se váže jedna medaile. Pokud ti chybí medailí víc, je potřeba provést další registraci a znovu vyjet :) POZOR, pokud potřebuješ víc než jednu medaili, je potřeba provést úplně novou registraci
  • Pro splnění závodu stačí ujet libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km), změřit si aktivitu sportovními hodinkami či mobilní aplikací a výsledek včetně důkazní fotky nahrát přes odkaz v registračním e-mailu tak, jak to děláš u klasických závodů.   

V době totoho Žolíka budou už všechny cyklojízdy znát své vítěže, ale pokud ti některá z nich ve svém původním termínu utekla, žádná medaile ti ve sbírce či rámečku chybět nemusí. Účastí v tomto závodě si totiž můžeš dojet pro pomyslného Žolíka, a dodatečně tak medaili získat a to z za kterýkoli závod! Celkem 4 dny budeš mít na to si dodatečně dojet pro některou z chybějících medailí a zaplnit tak rámeček z 1. cyklistického seriálu složného z virtuálních jízd. 

Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod a ujet můžeš libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km). V celkovém pořadí se budou všichni závodníci řadit podle toho, kdo ujede nejvíc a po skončení závodu bude mít každý ke stažení tradiční diplom. O umístění jde ale v tomto závodě až v poslední řadě, protože hlavním cílem Žolíka je doplnit si sbírku medailí ze série Cesta kolem světa, aby ti v rámečku žádná nechyběla.

Cykloseriál Cesta kolem světa

Žolíkem zakončíme celý cykloseriál složený z pěti virtuálních cyklojízd. První výzva serálu se uskutečnila už v dubnu během šesti měsíců jsme tak virtuálně procestovali svět přes Velikonoční ostrov, Itálii, Japonsko, Austrálii až do Ameriky. Tento Žolík je poslední šance, jak si ještě můžeš zaplnit svůj rámeček a my už se teď těšíme na místa, na která se podíváme při 2. ročníku Cesty kolem světa.

Chci vědět víc o seriálu Cesta kolem světa

 

 

Nejen jezdíš na kole, ale ještě k tomu běháš? Vyber si některou z běžeckých výzev na naší partnerské platformě www.virtualnibeh.cz