Brazilská cyklojízda

TermínStart 17. 06. 2022 00:00
Konec 27. 06. 2022 10:00
RegistraceStart 16. 05. 2022 00:00
Konec 26. 06. 2022 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Dětský závod - 2 km
Dětský závod - 5 km
MTB: Za památnou sochou - 20 km
RB: Za památnou sochou - 20 km
MTB: Na Pico de Neblina - 29,94 km
RB: Na Pico de Neblina - 29,94 km
MTB: Projížďka pralesem - 60 km
RB: Projížďka pralesem - 60 km
MTB: Podél Amazonky - 70,62 km
RB: Podél Amazonky - 70,62 km
RB: Velká brazilská jízda - 108 km
Na in-line bruslích - 5 km
Na koloběžce - 10 km
Na koloběžce - 30 km
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Brazilská virtuální cyklojízda 

Virtuální závody jsou skvělou motivací k pohybu a k překonávání svých osobních cílů. Nezáleží na tom odkud jsi a kolik máš času, protože to, kde a kdy svůj závod odstartuješ, je jen na tobě.

Brazilská virtuální cyklojízda je třetím závodem cyklistického seriálu Cesta kolem světa 2022, kterým si můžeš zpestřit svůj výlet/trénink na kole. Na výběr máš několik tematických tratí a na konci závodu na tebe bude čekat originální účastnická medaile, která má své místo i ve speciálním rámečku. Délky závodů se pohybují v rozmezí 10 – 100 km a tratě si vybíráš i podle toho, zda pojedeš na horském (MTB) či silničním kole (RB). V nabídce jsou také dva dětské závody a samostatná kategorie pro závodníky na koloběžce. 

Zájemcům o medaili do zásilky přibalíme také speciální dárek v hodnotě 85,- Kč od GS Condro, partnera závodu.

   Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu, vyrazit na kolo, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno. 

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET

 

Vyzvi na závod své přátele, poměřte síly v horách i na silnici a objeďte tak virtuálně svět.

Virtuální závody a výzvy fungují stejně jako jakýkoli jiný druh závodu a skutečně jej absolvuješ. Virtuální je pouze tabulka výsledků, vše ostatní je reálné a je jen na tobě, jak zvládneš jednotlivé výzvy, svým vlastním tempem, kdekoli venku v přírodě i bez ohledu na výsledek. Jediné, co musíš udělat, je přihlásit se do závodu, vyrazit na kolo, změřit si svou aktivitu a zaslat důkaz, že máš splněno.

Trasu si naplánuj dle zvolené délky závodu, a to kdekoli se ti to hodí. V zájmu fair-play si ale ohlídej, abys na své trati nejel(a) víc z kopce než do kopce. Pokud ujedeš delší trasu, než na kterou jsi se přihlásil(a), ničemu to nevadí. Systém tvůj výsledek automaticky přepočítá na požadovanou vzdálenost. Celou délku trati ale musíš absolvovat najednou a není možné sčítat časy a vzdálenost z více aktivit.

Závod můžeš absolvovat kdykoli od 17.06.-26.6. a po celou tuto dobu můžeš také nahrávat své výsledky, a to klidně i zpětně. Jedinou podmínkou je, že musíš závod absolvovat v daném termínu.

Pro změření trasy můžeš využít sportovní hodinky nebo kteroukoli běžně dostupnou mobilní aplikaci, např. SportsTracker, Strava a další, které měří požadované hodnoty (čas, ujetou vzdálenost, případně výškové metry). Pak už stačí jen udělat printscreen a zadat výsledek přes odkaz, který ti přijde po registraci na e-mail.

 

POZOR: většina tratí je v nabídce 2x, vyber si podle toho, zda pojedeš na horském či silničním kole.
HORSKÉ = MTB (Mountain bike), SILNIČNÍ = RB (Road bike)

Dospělé tratě

 • MTB/RB: Za památnou sochou - 20 km
  z letiště v Rio de Janeiro na slavnou sochu Ježíše Krista je to 20 km
 • MTB/RB: Na Pico de Neblina - 29,94 km
  nejvyšší hora Brazílie měří 2994m
 • Projížďka pralesem - 60 km
  Amazonský prales pokrývá 60% Brazílie
 • MTB/RB: Podél Amazonky - 70,62 km
  nejdelší řeka Brazílie i světa, Amazonka,  je dlouhá 7062km
 • RB: Velká brazilská jízda - 108 km
  Brazílie je 108x větší než ČR 
 • Na in-line bruslích - 5 km
 • Na koloběžce - 10 km
 • Na koloběžce - 30 km

Dětské tratě 

 • Dětský závod - 2 km
 • Dětský závod - 5 km 

Startovné a registrace

Jde nám hlavně o to, abyste se sportem a pohybem bavili, proto jsme startovné na tento závod ponechali zdarma. Placené je pouze tehdy, pokud budeš chtít dostat až domů do schránky krásnou dřevěnou MEDAILI nebo se rozhodneš přispět na organizaci závodu libovolným příspěvkem.

Výhody registrace

K registraci si můžeš přiobjednat:

 • krásnou dřevěnou medaili, která ti přijde poštou přímo do schránky (v zásilce s medailí ti automaticky pošleme i dárek od GS Condro v hodnotě 85,- Kč)
 • speciální dřevěný rámeček na medaile z celé série Cesta kolem světa (více informací zde)
 • zvýhodněné sušené maso/jerky od českého výrobce Usušil & syn 

Doplňky objednané k registraci odesíláme vždy hromadně po skončení závodu.

V zásilce s medailí ti zdarma přijde i dárek od partnera závodu - malé balení produktu GS Condro® DIAMANT, kterým dopřeješ svým koubům extrémnímu sílu a maximální úlevu. V případě více medailí v zásilce, přidáváme vždy jen 1 vzorek GS Condro. Platí do vyčerpání zásob a na dárek nevzniká žádný nárok.  

Produkt obsahuje klinicky ověřenou dávku glukosamin sulfátu v kvalitě CliniQ, unikátní aescin ke správnému zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach a vitamin C pro tvorbu pevné kolagenní sítě. Nenech se při svém pohybu namáhanými klouby omezovat a zkus GS Condro® DIAMANT! Účinnost GS Condro® byla prokázána klinickou studií Revmatologického ústavu v Praze a potvrzují ji i desítky tisíc spokojených uživatelů. 

Plnou verzi GS Condro DIAMANT je možné zakoupit na www.gsklub.cz

Cykloseriál Cesta kolem světa

Brazilská cyklojízda je třetím závodem cyklistického seriálu Cesta kolem světa a medaile z tohoto závodu bude stejně jako všechny další ze závodní série zapadat do speciálního dřevěného rámečku, který si můžeš objednat při registraci. Termíny všech závodů jsou zveřejněné zde a registrace postupně spouštíme. Do seriálu se můžeš zapojit i v případě, že ti všechny termíny závodů nevyhovují. Během seriálu proběhne 2x speciální závod, tzv. Žolík, při kterém budeš moct chybějící medaile získat.

Pomoz nám s propagací závodu

Věnujeme hodně času tomu, abychom pro vás závody stále vylepšovali, a aby byly uživatelsky co nejlepší. Pokud se ti líbí, moc oceníme, pokud nám pomůžeš s propagací tohoto závodu třeba tím, že o něm řekneš i známým, nebo budeš sdílet náš status na facebooku, naši událost, nebo svůj vlastní status s odkazem na tento závod. Budeme ti ze srdce vděční.

 

Nejen jezdíš na kole, ale ještě k tomu běháš? Vyber si některou z běžeckých výzev na naší partnerské platformě www.virtualnibeh.cz