Žolík

TermínStart 07. 07. 2022 00:00
Konec 10. 07. 2022 23:59
RegistraceStart 16. 05. 2022 00:00
Konec 10. 07. 2022 23:59
StartovnéZDARMA
Tratě
Tasmánská cyklojízda
Asijská cyklojízda
Brazilská cyklojízda
Kategorie
M4, Z4, M7, Z7, M10, Z10, M13, Z13, M16, Z16, M20, Z20, M30, Z30, M40, Z40, M50, Z50, M60, Z60, M60+, Z60+,

Žolíkem je možné nahradit jakýkoli závod cyklo seriálu Cesta kolem světa 2022 a dodatečně tak získat chybějící medaili. 

NOVINKA: Vytvoř si uživatelský účet a získej spoustu výhod, vč. snadnějšího přihlášení a možnosti sbírat odznaky

VYTVOŘIT UŽIVATELSKÝ ÚČET

 Pravidla Žolíka:

  • Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod vyplněním jednoduchého registračního formuláře.
  • Závodní trať (Tasmánská cyklojízda, Asijská cyklojízda, Brazilská cyklojízda) si vyber dle toho, za jaký závod chceš dodatečně získat medaili.
  • Medaili si při registraci nezapomeň objednat a vyplnit adresu, na kterou ti ji můžeme poslat. Druh medaile se odvíjí od toho, na jakou trať jsi se přihlásil(a) a ke každé jedné registraci se váže jedna medaile. Pokud ti chybí medailí víc, je potřeba provést další registraci a znovu vyjet :) POZOR, pokud potřebuješ víc než jednu medaili, je potřeba provést úplně novou registraci
  • Pro splnění závodu stačí ujet libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km), změřit si aktivitu sportovními hodinkami či mobilní aplikací a výsledek včetně důkazní fotky nahrát přes odkaz v registračním e-mailu tak, jak to děláš u klasických závodů.    

Tasmánská, Asijská i Brazilská cyklojízda už budou znát v tomto termínu své vítěze a celkové pořadí bude jasně dané. Pokud ti ale některý z těchto závodů ve svém původním termínu uteče, žádná medaile ti ve sbírce či rámečku chybět nemusí. Účastí v tomto závodě si totiž můžeš dojet pro pomyslného Žolíka, a dodatečně tak medaili získat.

Do Žolíka se přihlásíš stejně jako na každý jiný závod a ujet můžeš libovolnou vzdálenost (minimálně 1 km). V celkovém pořadí se budou všichni závodníci řadit podle toho, kdo ujede nejvíc a po skončení závodu bude mít každý ke stažení tradiční diplom. O umístění jde ale v tomto závodě až v poslední řadě, protože hlavním cílem Žolíka je doplnit si sbírku medailí ze série Cesta kolem světa 2022, aby ti v rámečku žádná nechyběla.

Cykloseriál Cesta kolem světa 2022

Cykloseriál Cesta kolem světa se skládá z 5 závodů a letos jedeme už 2. ročník. Medaile z každého závod zapadá do speciálního dřevěného rámečku, který si můžeš objednat při registraci. Termíny všech závodů jsou zveřejněné zde a registrace postupně spouštíme. Do seriálu se můžeš zapojit i v případě, že ti všechny termíny závodů nevyhovují. Během seriálu proběhne 2x speciální závod, tzv. Žolík, při kterém budeš moct chybějící medaile získat.

Chci vědět víc o seriálu Cesta kolem světa 2022

 

 

Nejen jezdíš na kole, ale ještě k tomu běháš? Vyber si některou z běžeckých výzev na naší partnerské platformě www.virtualnibeh.cz