Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.1358Tomáš VrzalMM4000:03:27
2.719Jaroslava PokorováŽZ50Báječné ženy v běhu00:04:03
3.1799Kateřina RůžičkováŽZ30Hvězdonice00:04:35
4.1703Rozálie NovákováŽZ20SDH Dolní Žďár00:04:38
5.1786Honza GrézlMM60+Alpaka Vyškov00:04:46
6.1798Jana DrazdíkováŽZ30JSDH Praha Kolovraty00:04:50
7.1333Kristýna Vlachynská ŽZ50HaKi-Run00:04:55
7.1765Lucie KřížováŽZ16SDH Chrastava00:04:55
9.1704Berenika NovákováŽZ13SDH Dolní Žďár00:04:58
10.328Aleš Sochor MM40Sdh Kněževes00:05:00
10.909Lenka ŠaškováŽZ16Rozběháme Rokycany00:05:00
12.356Pavlína ŠrámkováŽZ4000:05:03
13.1061Matěj ŠpanielMM13SDH Velké Opatovice00:05:10
13.1428Adam ZdražilMM13SDH Velké Opatovice00:05:10
13.1429Zdeněk KozelekMM16SDH Velké Opatovice00:05:10
16.1432Dominik KozelekMM13SDH Velké Opatovice00:05:11
17.530Filip ŠoferMM10Nětřa šmarovač00:05:23
18.1763Martin FidlerMM30JSDH Čáslav00:05:24
19.1613Niky GonováŽZ30Plinkout (Plinkoutská běhna)00:05:26
20.1331Kristýna Bubeníčková ŽZ2000:05:32
21.376Vlasta VoskováŽZ4000:05:36
22.1517Jiří SíkoraMM30SDH Bavorovice00:05:44
23.547I. G.ŽZ50Rozběháme Neratovice00:05:45
23.720Hana ŠtěpánkováŽZ4000:05:45
25.680Barbora Srnová ŽZ1600:05:51
26.1329Veronika HovorkováŽZ2000:05:52
26.1657Alena J.ŽZ3000:05:52
28.1764Jan FidlerMM30JSDH Čáslav00:06:07
29.1709Petr ŽampaMM16SDH Chrastava00:06:11
30.1760Viktor H.MM40JSDH Čáslav00:06:15
31.869Žaneta VálkováŽZ3000:06:34
32.1344Eliška PřichystalováŽZ13SDH Velké Opatovice00:06:36
33.980Hana SvobodováŽZ30Rozběháme Rokycany00:06:38
34.298Šarlota SlavíkováŽZ2000:06:46
35.946Jaromír KalčíkMM40SDH Velká Hleďsebe00:06:57
36.1165Radek VidomusMM50Nový Jičín00:06:58
37.1690David ŠmejcMM3000:07:05
38.1691 Jiří Rýzl MM4000:07:06
39.1698Vladimír DamašekMM3000:07:08
40.1340Barbora TůmováŽZ30SDH Velké Opatovice00:07:20
41.580Eliška Pavlíková ŽZ30SDH Leskovec00:07:25
42.1143Jan PřichystalMM30SDH Velké Opatovice00:07:37
43.1543Jan KnausMM1300:07:44
44.948Michal LedvinaMM40SDH Velká Hleďsebe00:07:59
45.1544Matyáš KnausMM1000:08:11
46.1671Lukáš TonkaMM1000:08:23
47.1796Soňa OhnemichlováŽZ3000:09:13
48.121Zuzana P.ŽZ60Šneci v běhu00:09:26
49.343Anna Balíková ŽZ40Sdh Kněževes00:09:38
50.947Kateřina OsičkováŽZ40SDH Velká Hleďsebe00:09:48
50.949Michal LedvinaMM7SDH Velká Hleďsebe00:09:48
50.1345Tomáš LežákMM10SDH Velká Hleďsebe00:09:48
53.972Vendula MiewaldováŽZ30SDH Stárkov00:10:57
54.1708Matouš ĎurišMM16SDH Chrastava00:11:19
55.1496Iveta Pelíšková ŽZ4000:11:20
56.1015Denisa DoležalováŽZ3000:11:31
57.1244Magdaléna VyplelováŽZ30JSDH Brušperk00:12:34
58.280Nelli SlaninakovaŽZ7Syřáčci00:14:02
59.548Josef Dvořák MM1300:22:09