Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.613Michal ExnerMM50Hardstyle Czech00:44:4787 m
2.511Vít ŽeleznýMM5000:51:16339 m
3.1129Luboš RákosníkMM50BESIP Jihočeský kraj00:51:52127 m
4.184Michal HolíčekMM50Brutal Death Metal00:52:01303 m
5.1285Radek NollMM3000:52:59156 m
6.729Mirka ExnerováŽZ4000:53:4198 m
7.1403Alena PolmováŽZ40Kangoo Litvínov 00:53:470 m
8.114Jiří SobolMM5000:54:04271 m
9.43Jana Š.ŽZ5000:55:30347 m
10.410Jan VrábelMM3000:56:51247 m
10.510Petra ŽeleznáŽZ4000:56:5161 m
12.188Tomáš RykalaMM4000:57:290 m
13.70Lucie ObleserŽZ3000:59:02352 m
14.973Olga BartoškováŽZ40SDH Slapy 00:59:20199 m
15.1255Miloš HruškaMM60MHUL00:59:24157 m
16.1266Sabina HruškováŽZ20KL SG Jablonec n/N00:59:25161 m
17.1083Jiří BřoušekMM40Sokol Březník01:00:00331 m
18.1258Tomáš RálišMM50Staré Hradiště01:00:42186 m
19.200Zdeňka P.ŽZ3001:00:45258 m
20.1152Dušan VávraMM50MTB Saláti Vracov01:00:48132 m
21.775Jiří ŠedaMM4001:00:54125 m
22.1109Petr RojanMM60Petřvald na pohodu01:00:56238 m
23.304Jaroslav MacháčekMM60žádný01:01:13545 m
24.412Jiří KučeraMM5001:01:36377 m
25.638Michal ŠevčíkMM4001:02:170 m
26.1122Ivo PanchártekMM6001:02:1883 m
27.890JOSEF ŘÍHAMM4001:03:000 m
28.1047Petr HluchýMM6001:03:1199 m
29.109Jan ZmudaMM4001:03:120 m
30.207Michal JelínekMM30SDH Nevcehle01:03:35385 m
31.324Walter SchwanMM60MTB Mirotice01:03:540 m
32.120Káťa Pechova ŽZ4001:04:120 m
32.121Roman Pecha MM5001:04:120 m
34.852Adéla DobešováŽZ20TJ Klášterec nad Ohří01:04:3571 m
35.588Romana ZateckovaŽZ5001:04:39420 m
36.1189Václav H.MM4001:04:40356 m
37.187Petra RykalováŽZ5001:04:510 m
38.274Romana BenediktováŽZ4001:05:24272 m
39.78Tereza DubcováŽZ3001:05:4828 m
40.1292Veronika Eva VítováŽZ4001:06:01208 m
40.1388Zuzana PlatilováŽZ4001:06:0145 m
42.122Martina Krylová ŽZ40U 3 koček 01:06:06186 m
43.761Milan PoskerMM5001:06:14479 m
44.1377Lukáš PinkavaMM5001:06:27171 m
45.202René StrakaMM6001:06:40359 m
46.717Tomáš ProšekMM5001:06:46218 m
47.643Josef KřivánekMM60+Kitty team01:07:07136 m
48.690Monika KolmanováŽZ4001:07:0859 m
49.680Tomáš H.MM50ŽELVIČKY01:07:52300 m
50.50Aneta VostradovskáŽZ3001:08:17111 m
51.505Jakub SukMM30Lawyers01:08:2093 m
52.325Milan JarošMM4001:08:37617 m
53.1028Hana H.ŽZ3001:08:39191 m
54.873Lukáš KysilkaMM4001:08:500 m
55.46Petra NovotnáŽZ40Jihlava v kondici01:09:03694 m
56.277Marie FrantlováŽZ40FS Lučinka01:09:17219 m
56.1067Mikuláš PařilMM10HC Dukla Jihlava01:09:17168 m
56.1068Bára MarkováŽZ1301:09:17168 m
59.676Zdenka TinesováŽZ4001:09:20137 m
60.38Luboš MlejnekMM4001:09:26174 m
61.636Jan ChabadaMM16Turbo01:10:150 m
62.1410Lucie BudákováŽZ4001:10:16113 m
63.1001Honza Stašek MM4001:10:23320 m
64.175Jaroslav JarošínecMM4001:10:350 m
65.45Karolína G.ŽZ3001:10:36261 m
66.1312Martina H.ŽZ4001:10:38148 m
67.1272Zdeněk MálekMM3001:10:42242 m
68.1262Michal PeštaMM5001:10:430 m
69.1244Klára JachanováŽZ3001:10:4526 m
70.787Martin Zlacký MM50Marťas01:10:5274 m
71.637Petra ChabadováŽZ50Turbo01:10:540 m
72.1048Pavel UrbášekMM2001:11:25301 m
73.1064Kristýna K.ŽZ3001:12:03146 m
74.344Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice01:12:13197 m
75.68Klára VašátkováŽZ40Prťka tým01:12:180 m
76.977Karolína Hovorková ŽZ60Báječné ženy v běhu 01:12:3584 m
77.1296Michaela MusílkováŽZ3001:12:360 m
78.948Josef VodaMM3001:13:1423 m
79.63Anna LibichováŽZ40Cyklistika pro radost01:13:16150 m
79.216Tereza BorbélyováŽZ3001:13:160 m
81.118Lenka PopováŽZ3001:13:330 m
82.128Lucie Strnadová ŽZ2001:13:450 m
83.354Kateřina KohoutováŽZ3001:14:00246 m
84.877Romana ŠimanovaŽZ4001:14:2552 m
85.319Tobias Kalců MM10Hc Dukla Jihlava 01:14:37329 m
85.600Tereza KalousováŽZ30Badyteam01:14:3724 m
87.336Ondřej ŠčudlaMM13plavání Boskovice01:14:38271 m
88.625Denisa ZacpalováŽZ2001:14:480 m
89.1370Zuzana Š.ŽZ50Běhá celý Sezimák01:15:03324 m
90.311Václav P.MM4001:15:42142 m
91.18Marie VopátkováŽZ4001:15:490 m
92.326Lenka Koucká ŽZ5001:15:58361 m
93.126František LauberMM5001:16:02220 m
94.849Anna MackováŽZ5001:16:07227 m
95.996Miroslav HrkeľMM40Manutd 187801:16:20192 m
96.55Markéta ŠkrabkováŽZ4001:16:2167 m
97.1126Tomáš PešekMM40Sám za sebe :-)01:16:31642 m
98.104Tereza T.ŽZ4001:16:59214 m
99.663Mája KomínováŽZ5001:17:000 m
100.1117Petra RotkováŽZ3001:17:0480 m
101.728Roman VojtaMM6001:17:12429 m
102.777Petra RabovaŽZ4001:17:180 m
103.1275Michal ChrudinaMM4001:17:23153 m
104.557Lucie BrzóskováŽZ40ZLOBR team01:18:03141 m
105.819Kateřina HlouškováŽZ60Nelly01:18:13350 m
106.558Martin LotterMM60ZLOBR team01:18:22109 m
106.817Kateřina KlosováŽZ40Nelly01:18:22356 m
106.1367Marcela KabrdováŽZ3001:18:22209 m
109.5Eva BystrzyckáŽZ30Cyklistika pro radost01:18:34246 m
110.127Marcela Poláčková ŽZ5001:18:360 m
111.400Lukáš MíkaMM4001:18:5253 m
111.562Šárka ZajícováŽZ4001:18:5229 m
113.115Andrea K.ŽZ30Králíček&Panda01:18:550 m
114.553Jan ŠtětinaMM4001:18:560 m
115.157Lucie BURIANOVÁŽZ5001:19:040 m
116.564Tomáš ZajícMM1301:19:1430 m
117.816Iveta JeriováŽZ40Nelly 01:19:32356 m
118.321Nikola H.ŽZ3001:19:33209 m
118.898Jan ŠmídMM5001:19:33184 m
120.743Alena TvrdikovaŽZ6001:19:440 m
121.563Vladimír ZajícMM6001:19:4734 m
122.1269Hanka Kahounová ŽZ4001:20:0354 m
123.726Jan KrotilMM40QAMA MOTORSPORT CLUB 01:20:32339 m
124.2Barbora KučerováŽZ5001:20:46136 m
125.786David BaxantMM30Baxantovci01:20:500 m
126.14Monika LulákováŽZ5001:20:59195 m
127.351Tomáš TvrdíkMM5001:21:01211 m
128.20Michaela F.ŽZ4001:21:020 m
129.657Jiří O.MM4001:21:36409 m
130.796Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi01:21:380 m
131.762Ondřej PoskerMM1301:21:42137 m
131.1139Roman RedlichMM6001:21:420 m
133.3Eva NěmcováŽZ50KID ON BIKE Team01:21:52226 m
132.469Kateřina KalivodováŽZ3001:21:52172 m
135.32Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky01:21:59305 m
136.84Eva VrtalováŽZ30Ladiesbikingteam01:22:050 m
137.82Marika KružíkováŽZ30Ladiesbikingteam01:22:160 m
138.131Lenka MakovičkováŽZ4001:22:32568 m
139.1329Jarmila ŠebestováŽZ60Alpaka Vyškov01:22:56148 m
140.806Michaela DrtinováŽZ40Hei Hei01:22:57184 m
141.1328Honza GrézlMM60+Alpaka Vyškov01:23:00148 m
141.1331Kateřina S.ŽZ1301:23:00177 m
143.256Filip Kučera MM13Škola Mánesova 01:23:12398 m
142.257Miloš Kučera MM60Škola Mánesova01:23:12398 m
145.1007Marie BájerováŽZ5001:23:15345 m
146.22Marcela Balková ŽZ50Rozběháme Plzeň 01:23:200 m
147.807Štepan KejhaMM50Hei hei01:23:46284 m
148.750Lenka KloboucnikovaŽZ5001:23:55183 m
149.4Kristýna ByrtusováŽZ3001:24:060 m
150.1041Petr ChmelařMM50Šejk Peterka01:24:14113 m
151.516Jan Šváb st.MM50Švábi01:24:16446 m
152.1350Petr BlechaMM40Pupíčci01:24:280 m
152.1351Petra Veterníková ŽZ50Pupíčci 01:24:280 m
154.1270Petr KahounMM4001:24:3558 m
155.741Kateřina BartošováŽZ3001:24:42200 m
156.113Jiří Tomaškovič MM5001:24:58365 m
157.1110Jakub HejlMM5001:25:09263 m
158.847Petra H.ŽZ4001:25:19324 m
159.1412Pavla Č.ŽZ3001:25:23183 m
160.1140Michal M.MM1601:25:25210 m
161.1074Patrik FabiánMM3001:25:26271 m
162.162Marcela FialováŽZ50Šipka01:25:290 m
163.975Miloslav Šverdík MM60Sportovní gymnastika Cheb 01:25:48402 m
164.727Radka HavlováŽZ40šneci v běhu01:26:02327 m
165.595Lucie GašparcováŽZ40Prostě běž01:26:070 m
166.514Jana R.ŽZ5001:26:14209 m
167.1063Hana KylnarováŽZ40Srtg Praha01:26:35156 m
168.385Jakub PerutkaMM3001:26:4949 m
169.391Jana KusbachováŽZ3001:26:59159 m
170.665Adam TislickýMM3001:27:3110785 m
171.928Daniela V.ŽZ5001:27:35210 m
171.1320Veronika MikolášováŽZ30TJ Sokol Všechlapy01:27:35598 m
173.348Manuela C.ŽZ5001:27:42587 m
174.1310Michal Kopečný MM4001:27:59419 m
175.251Tereza VrbováŽZ3001:28:25206 m
175.709Renata VrbováŽZ5001:28:25206 m
175.710Tadeáš VrbaMM3001:28:25206 m
175.711Hana SedlákováŽZ60+01:28:25206 m
179.957Jiří ChovanecMM6001:28:56588 m
180.87Kristýna Bubeníčková ŽZ2001:29:260 m
181.1276Matyáš H.MM1601:29:33255 m
182.972Martin StaněkMM4001:30:00193 m
183.330Jiří VopatMM5001:30:01267 m
183.576Alice Selleová ŽZ40Severské Šlapky01:30:0184 m
183.879Karolína ZatloukalováŽZ40Severské šlapky01:30:0184 m
186.704Jan KrotilMM60+01:30:21324 m
187.488Petra H.ŽZ4001:30:504175 m
188.414Vlaďka Z.ŽZ5001:30:520 m
189.1281Michaela L.ŽZ3001:31:23197 m
190.165Lucie Sciranková ŽZ40Cyklotrio psích duší 01:31:330 m
190.166Jakub ScirankaMM13Cyklotrio psích duší 01:31:330 m
190.764Daniela ŠabatováŽZ2001:31:33187 m
190.1114Ilona VejtasováŽZ50Haki Run01:31:33364 m
194.379Ivana VitáskováŽZ30Koláčci na cestách01:31:49359 m
195.1385Velen KalinaMM2001:32:02327 m
195.1386Karel KalinaMM5001:32:02327 m
197.517Jan Šváb ml.MM20Švábi01:32:304 m
198.1274Lenka P.ŽZ4001:32:34497 m
199.574Hana K.ŽZ50Klub ledních medvědů Třebíč01:32:37294 m
200.343Lenka M.ŽZ40Cyklojízda01:32:41535 m
201.1009Eliška B.ŽZ1001:32:46124 m
202.335Gabriela KrbcováŽZ5001:33:220 m
203.303Kateřina WroblowskáŽZ50ABC Bike Team01:33:2987 m
204.288Barbora T.ŽZ4001:34:010 m
205.1029Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule - Kadaň01:34:06217 m
206.497Matěj BártaMM40Seversky Slapky01:34:090 m
207.487Alexandr Sedláček MM13Vomáčka01:34:16172 m
208.1094Eva FialováŽZ5001:34:24434 m
209.1319Jana MaškováŽZ6001:34:300 m
210.1120Petr M.MM40Běžec+ team01:34:54270 m
211.489Václav H.MM5001:34:57740 m
212.1395Kamil Vítů MM5001:35:09430 m
213.486Tomáš Sedláček MM50Vomáčka01:35:13183 m
214.863Monika MendřickáŽZ60Medřinky01:36:08400 m
215.440Pavlína PetrášováŽZ40-01:36:18302 m
216.509Markéta MuzikantováŽZ5001:37:2790 m
217.1401Kuba KoplíkMM40Oborské Běhny01:37:29327 m
218.363Michal KošikMM40Košíci 01:37:43137 m
219.197Pavlína ŠlégrováŽZ4001:37:530 m
219.218Dominik UrbanMM10Cyklistický club Litvinov01:37:530 m
221.703Lucie KrotilováŽZ5001:38:21322 m
222.561Laurie SolarováŽZ30Severské Šlapky01:38:4072 m
223.449Evelyn Nora Aguirre-ArayaŽZ40Nations String Quartet01:39:061 m
223.954Tereza ChadrabováŽZ3001:39:060 m
225.713Ivana K.ŽZ60+01:40:00423 m
226.116Ivan P.MM30Králíček&Panda01:40:050 m
227.72Andrea P.ŽZ30Sister01:40:08214 m
227.73Kateřina KouklováŽZ20Sister 01:40:08420 m
229.956Martina ChadrabovaŽZ5001:40:09319 m
230.1053Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska01:40:290 m
230.1355Karel ŠupMM60Hlemýždi Chodska01:40:290 m
232.167Tereza ŠtursováŽZ30Cyklotrio psích duší 01:40:320 m
233.185Jana KlímováŽZ6001:40:410 m
234.1372Hana BobelováŽZ60+01:40:49195 m
234.1373Simona Chabinová ŽZ5001:40:49195 m
236.143David foltýnMM50Vikinka 01:41:010 m
237.362Jakub KošikMM10Košíci01:41:44128 m
237.364Šárka Košiková ŽZ40Košíci01:41:44128 m
239.1404Lucie H.ŽZ3001:41:56429 m
240.666Monika KrčmárováŽZ4001:42:037408 m
241.441Alex OndráčkůMM4001:42:400 m
242.577Helena L.ŽZ6001:42:440 m
243.1059Aneta SekerákováŽZ30Újezd nad Lesy01:42:48221 m
244.1289František MarekMM6001:43:020 m
244.1290Michaela MarkováŽZ1301:43:020 m
246.603David SporišMM40Spoříci01:43:030 m
247.696Tomáš LipovskýMM50Lípa Lačnov01:43:070 m
247.697Luky LipovskýMM13Lípa Lačnov01:43:070 m
249.102Marta JirkováŽZ4001:43:190 m
248.190Honza JIRKAMM1301:43:190 m
251.1382Anonymní běžecŽZ4001:43:20601 m
252.340Ondra Lněnička MM4001:43:23446 m
253.399Jiří Budík MM30Budisteam01:43:250 m
254.908Marek PotůčekMM5001:43:58288 m
254.909Lenka P.ŽZ5001:43:58288 m
256.784Matylda UhlířováŽZ1601:44:25237 m
257.384Veronika ŠťastnáŽZ4001:44:28406 m
258.860Ilona FialováŽZ5001:44:30271 m
259.482Radek RozvoralMM40TJ Sokol Všechlapy01:44:40228 m
260.146Peťulle AdamčíkováŽZ40Šenov01:44:49302 m
261.305Jiří RohlíkMM3001:45:05474 m
262.1417Jarmila SvačinováŽZ50Mv mont01:45:33194 m
263.959Jana Pomejová ŽZ60+01:46:00148 m
264.1349Anonymní běžecŽZ1301:46:29304 m
265.179Petra RotterováŽZ4001:46:3194 m
266.578Jiří ZdvořáčekMM5001:46:370 m
266.579Michaela BartošováŽZ4001:46:370 m
268.843Stanislava NechvátalováŽZ4001:46:530 m
269.989Hana MarhoulováŽZ4001:46:58135 m
270.601Šárka Sporišová KrálováŽZ40Spoříci01:47:110 m
270.602Jakub SporišMM10Spoříci01:47:110 m
272.230Lucie VonáskováŽZ5001:47:190 m
273.189Petra Blahetová ŽZ4001:47:486019 m
274.467Jaroslava HrnčiříkováŽZ5001:47:49390 m
275.1369Eva SrchováŽZ50Zážitkáři01:47:50351 m
276.1173Zuzana S.ŽZ5001:48:070 m
276.1174Gabriela S.ŽZ2001:48:070 m
276.1175Anna K.ŽZ60+01:48:070 m
279.774Marie KostrounováŽZ50Rozběháme Česko01:48:2844 m
280.25Jitka BudíkováŽZ50Budisteam01:48:570 m
281.24Jiří BudíkMM50Budisteam01:49:040 m
282.365Stanislav MerunkaMM60iSK Vysočina01:49:06149 m
282.366Natálie MerunkováŽZ13iSK Vysočina01:49:06149 m
284.285Marcela Grzywačova ŽZ60Prostě běž! 01:49:11110 m
285.997Monika Bálková ŽZ4001:49:3176 m
286.1166Jan DubskýMM4001:49:471659 m
287.29Vít KoneckýMM30MK JCC01:50:48510 m
288.895Karina KačmaříkováŽZ4001:51:04147 m
288.1168Samantha DubskáŽZ1301:51:041659 m
290.196Martin Minařík MM40Jakobynic01:51:13471 m
291.1062Marie Mačkalová ŽZ40Couravé kozy01:51:25266 m
292.292František LorencMM4001:51:29300 m
293.1051Petra B.ŽZ30Brnkačka :)01:51:46535 m
293.1052Martin K.MM40Brnkačka :)01:51:46535 m
295.901Josef MikuškaMM50brzdy ze zahradáku01:52:12214 m
296.1061Markéta Keprtová ŽZ30Couravé kozy 01:52:300 m
297.1031Věra B.ŽZ5001:52:46137 m
298.1099Lubos F.MM6001:53:00510 m
299.93Milena ŠedinováŽZ50Neposlušné tenisky01:53:36298 m
300.789Matěj H.MM2001:53:49235 m
301.667David František E.MM1001:54:27207 m
301.1073Hubert M.MM1001:54:27207 m
303.269Tomáš PacltMM4001:54:41416 m
304.222Lucie Hlaváčová ŽZ5001:55:00108 m
305.110Michaela HráškováŽZ5001:55:07333 m
306.1082Zdeněk MatějkaMM30brzdy ze zahradaku01:55:53146 m
307.1193Marcela Dítětová ŽZ60SDH Břístvi 01:56:222126 m
308.993Vlastimil KrpešMM60Frog01:56:580 m
309.1223Barča ŠmídováŽZ1301:57:29182 m
309.1224Ajda ŠmídováŽZ1001:57:29182 m
311.1221Danny M.MM3001:58:030 m
312.1347Lenka LujkováŽZ4001:58:18363 m
313.491Jan FridrichMM3001:58:57339 m
314.57Miroslava DufkováŽZ604maxfitness01:59:030 m
315.1141Zuzana M.ŽZ1001:59:26233 m
316.44Eva K.ŽZ5001:59:4555 m
317.1376Lukáš KašpárekMM16Obec Kubelíkov 02:00:400 m
318.293Michaela WalleschŽZ4002:00:44300 m
319.571Marcela Sarbu ŽZ5002:01:00438 m
319.572Adéla HřivňackáŽZ1602:01:00438 m
321.168Jiří F.MM40Lelovské lemry02:01:18250 m
322.994Kamila KoptováŽZ60Frog02:01:41120 m
323.718Radovan V.MM6002:01:4573 m
323.719Hana V.ŽZ5002:01:4573 m
323.720Roman H.MM4002:01:4573 m
323.721Magdaléna H.ŽZ4002:01:4573 m
327.916Kateřina PýchováŽZ5002:02:11198 m
328.915David SkoupilMM5002:02:14194 m
329.1291Petr V.MM6002:02:510 m
330.94Jaroslav ŠedinaMM50PRNK02:03:36299 m
330.498Simona LaníčkováŽZ3002:03:36154 m
332.534Klárka Šťastná ŽZ1002:03:51146 m
333.937Zuzana Lukasová ŽZ30Bellaroid02:04:45288 m
334.41Lenka HuďováŽZ5002:04:520 m
335.917Jana S.ŽZ40Litoměřice02:05:3670 m
335.1088Adam HoudekMM1302:05:36707 m
337.1416Vojtěch MišákMM50MV mont02:05:46194 m
338.1236Martin ŠubrtMM40Join the Dark Side Running team02:06:380 m
339.675Veronika SvobodováŽZ20HC Bohemians Praha 195202:08:58189 m
340.26Aleš KovářMM5002:09:03458 m
341.1360Tomáš MíkaMM3002:11:15469 m
342.1237Dana HanzlíkováŽZ40Join the Dark Side Running team02:14:01194 m
343.492Barbora KrausováŽZ3002:14:32369 m
344.372Kateřina PlhalováŽZ40Oborná02:15:19813 m
345.170Míša F.ŽZ30Lelovské lemry02:15:40274 m
346.587Pavlína P.ŽZ5002:15:48255 m
347.737Helena Klímová ŽZ40Chlupatá Láďa 02:16:301040 m
348.936Viktor ŠvubMM30Bellaroid02:16:430 m
348.1070Jana BušováŽZ5002:16:43365 m
348.1071Tereza BušováŽZ1602:16:43365 m
351.669Martina SvobodováŽZ4002:17:199 m
352.1167Olina ŠalamonováŽZ4002:17:502681 m
353.1393Lukáš MečířMM1302:18:27398 m
354.407Veronika Š.ŽZ30Rájec 02:18:40250 m
355.1323Hana MikolášováŽZ50TJ Sokol Všechlapy02:24:52190 m
356.232Barbora HronováŽZ4002:25:04740 m
357.668Tereza SvobodováŽZ10kola-bbm.cz02:26:439 m
358.788David K.MM3002:29:47248 m
359.790Veronika T.ŽZ3002:30:00248 m
359.792Helena K.ŽZ5002:30:00248 m
361.1196Ingrid M.ŽZ6002:31:480 m
362.318Jitka FilipovičováŽZ4002:36:1491 m
362.926Tobiáš FilipovičMM702:36:1491 m
362.927Tadeáš FilipovičMM1002:36:1491 m
365.164Radek ŠmídMM40#rshadr02:37:52499 m
366.776Petra TurečkováŽZ5002:49:56625 m
367.58Tomáš RabasMM1602:57:020 m
368.589Jitka KrejčíkováŽZ5003:03:28283 m
369.836Dominik Ernest MM16E-Karviná03:31:350 m