Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.813Dáša MaláŽZ40SOP-AMA-Společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel00:46:100 m
2.952Michal HolíčekMM5000:48:30166 m
3.821Jaroslav S.MM50SK Horní Ves00:49:020 m
4.1168Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:51:09318 m
5.862Petr HluchýMM6000:53:2975 m
6.30Jana Š.ŽZ5000:54:04347 m
7.1134Tomáš PátekMM60Friday Team00:54:12359 m
8.1272Alena PolmováŽZ40Kangoo Litvínov00:56:010 m
9.1282Radek NollMM30Nolláci00:56:02176 m
10.720Tomáš LacinaMM50Mazda Team00:56:19145 m
11.719Eva HejnicováŽZ40Mazda Team00:56:22142 m
12.1237Jan VrábelMM3000:56:34278 m
13.1209Jiří F.MM40Lelovské lemry00:56:55227 m
14.1350Dušan VávraMM50MTB Saláti Vracov00:57:11174 m
15.272Tomáš RykalaMM4000:57:390 m
16.718Radim KrejčíMM3000:57:49103 m
17.1022Josef SteklýMM6000:57:52121 m
18.219Petr NáglMM4000:59:16101 m
19.1216Jana NavrátilováŽZ60Cyklistika pro radost00:59:50109 m
20.1333Tomáš SvobodaMM4001:00:12106 m
21.271Petra RykalováŽZ5001:00:13332 m
22.746Hana H.ŽZ3001:00:140 m
23.155Jiří KučeraMM5001:00:20259 m
24.1268Pavel V.MM4001:01:01143 m
25.122JOSEF ŘÍHAMM4001:01:030 m
26.64Martina Krylová ŽZ40U 3 koček 01:01:28208 m
27.310Jan ZmudaMM4001:02:150 m
28.1275Olda SukMM50Bikespace Tábor01:02:24335 m
29.221David S.MM40Spoříci01:02:260 m
29.1255Petr RojanMM60Petřvald na pohodu01:02:26269 m
31.1332Veronika Eva VítováŽZ4001:02:57147 m
32.809Jaroslav BendaMM40Sokol Zlatníky01:02:58391 m
33.294Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava01:03:0865 m
34.521Jakub SukMM30LAWYERS01:04:1671 m
35.1077Václav G.MM3001:04:3557 m
36.998Pavel HanušMM40Syrovice01:04:3676 m
37.918Olga BartoškováŽZ40SDH Slapy01:04:38206 m
38.42David Vokatý MM50Biketime Bulls Písek 01:05:13103 m
39.994Roman PechaMM5001:05:500 m
40.1316Vojtěch SvárovskýMM40SDH Hrubý Jeseník01:06:01240 m
41.1207Vladimír MatyášMM6001:06:06399 m
42.675Karek ŠolcMM50Biketeam půlnoční království01:06:190 m
43.1335Tereza DudkováŽZ4001:06:300 m
44.298Miroslav P.MM3001:06:33361 m
44.14Romana ŽatečkováŽZ5001:06:33506 m
44.662René StrakaMM6001:06:33356 m
47.941Tomáš RálišMM50Rozběháme Pardubice01:06:34118 m
45.1257Stanislav LiškaMM6001:06:34162 m
49.577Josef KřivánekMM60+Kitty team01:06:40173 m
50.569Tomáš P.MM5001:06:42177 m
51.594Petr L.MM6001:07:02508 m
52.699Miroslav HrkeľMM4001:07:06132 m
53.624Pavel J.MM5001:07:11357 m
54.1298Tomáš VrzalMM4001:07:4416 m
55.129Petra KajerovaŽZ40Vodnany01:07:5940 m
56.1366Iveta VitouchováŽZ30Veselé mandarinky01:10:02240 m
57.244Romana BenediktováŽZ40Rozběháme Rakovník01:10:18243 m
58.1181Kristýna JunkováŽZ40Musher klub JCC01:10:220 m
59.1150Vlastimil KylnarMM5001:11:16725 m
60.916Kateřina GřeškováŽZ50Run Magazine team01:11:20280 m
61.1276Jana H.ŽZ4001:11:230 m
62.159Monika LulákováŽZ5001:11:3383 m
63.639Jiří HofmannMM60RDG Karlovy Vary01:11:5456 m
64.900Matyáš H.MM1601:12:08270 m
65.1030Jakub JunMM1601:12:18248 m
66.982Josef VodaMM3001:12:223 m
66.1117Jarmila H.ŽZ5001:12:22262 m
68.1284Jiří NavrkalMM5001:12:24324 m
69.71Petra NovotnáŽZ40Jihlava v kondici01:12:44464 m
70.1297Michal ChrudinaMM4001:12:45215 m
71.1048Veronika HoláŽZ5001:12:47552 m
72.1354Matouš VrchotaMM3001:12:48431 m
73.1006Marie KomínováŽZ5001:12:49588 m
74.1296Monika M.ŽZ5001:13:00220 m
75.539Lukáš KysilkaMM4001:13:130 m
76.882Milan KašparMM5001:13:210 m
77.907Manuela C.ŽZ5001:13:29772 m
78.301Walter SchwanMM60MTB Mirotice 01:13:52189 m
79.347František LauberMM5001:13:54269 m
80.709Lukáš KašpárekMM16obec Kubelíkov01:14:23256 m
81.1303Tomáš VoženílekMM5001:14:38225 m
82.44Jiří Tomaškovič MM5001:14:42270 m
83.1004Zadena MladkovaŽZ5001:15:05209 m
84.881Ilona VejtasováŽZ50Haki Run01:15:37224 m
85.1244Daniela MarinkováŽZ20Team Lajtnovice01:15:4441 m
86.1056Klára J.ŽZ3001:15:55234 m
87.1243Radomír ValertMM60Team Lajtnovice01:15:5997 m
88.483Jan Krotil MM40QAMA motorsport club01:16:00325 m
89.1047Kateřina HlouškováŽZ60Nelly01:16:31349 m
90.136Marie VopátkováŽZ4001:16:33141 m
91.1133Šárka OplíštilováŽZ3001:16:452709 m
92.1241Ivana MatějíčkováŽZ6001:16:48719 m
93.523Iveta JeriováŽZ40Nelly01:16:53150 m
94.649Kristýna ByrtusováŽZ3001:16:540 m
95.1088Jan GrézlMM60+Alpaka Vyškov01:16:55129 m
95.1089Jarmila ŠebestováŽZ60Alpaka Vyškov01:16:55128 m
97.118Honza JirkaMM1301:17:040 m
98.1099Petra HavlíčkováŽZ4001:17:07404 m
99.48Tereza ŠtorkováŽZ40TeriKuli team01:17:17187 m
100.385Jan Šváb st.MM50Švábi01:17:22218 m
101.593Jana S.ŽZ40Litoměřice01:17:360 m
102.1045Kateřina KlosováŽZ40Nelly01:17:43350 m
103.1220Jaroslava ČernáŽZ5001:17:48134 m
104.444Roman RedlichMM6001:17:58416 m
105.819Radek RozvoralMM40TJ Sokol Všechlapy01:18:38134 m
106.386Jan ŠvábMM20Švábi01:18:47218 m
107.691Vendy ŠmejdováŽZ5001:18:49165 m
108.733Luba KovácsováŽZ60Duck Team01:18:500 m
109.1071Roman ČernínMM5001:18:58222 m
110.418Pavel HřivňackýMM6001:19:0282 m
111.612Eva HodlováŽZ4001:19:07224 m
112.1239Ilona MarkováŽZ3001:19:21349 m
113.442Tereza TůmováŽZ4001:19:23249 m
114.365Václav PilnýMM4001:19:24225 m
115.934Jana PoskerováŽZ5001:19:44158 m
115.935Ondřej PoskerMM1301:19:44158 m
117.1014Petr HrášekMM5001:20:04477 m
118.575Tomáš H.MM50ŽELVIČKY01:20:33322 m
119.1182Jana TůmováŽZ50Kunžak01:20:37226 m
120.1357Simona ChabinováŽZ5001:20:580 m
120.1358Hana BobelováŽZ60+01:20:580 m
122.225Marcela FialovaŽZ50Šipka01:21:000 m
121.1191Lukas LouzeckyMM5001:21:000 m
124.398Barbora ZábranskáŽZ30MarBa01:21:11185 m
125.736Tímea KovácsováŽZ30Duck team01:21:190 m
126.1137Věra KřivákováŽZ5001:21:32630 m
127.511Petr BělohlávekMM40Mattoni187301:22:07181 m
128.707Miroslav JanáčMM50Hujeři01:22:23156 m
129.1040Petra R.ŽZ3001:22:330 m
130.531Eva SrchováŽZ50Zážitkáři01:22:56338 m
131.197Marcela Grzywačova ŽZ60Prostě běž! 01:23:030 m
132.1208Marcela KabrdováŽZ3001:23:07534 m
133.500Barbora HronováŽZ4001:23:09197 m
134.242Jakub HejlMM5001:23:25287 m
135.1174Jitka FilipovičováŽZ4001:23:38160 m
136.1068Monika ČernínováŽZ5001:23:42161 m
137.66Šárka M.ŽZ1601:24:080 m
137.67Petr M.MM5001:24:080 m
139.369Lenka P.ŽZ5001:24:390 m
140.338Karolína HovorkováŽZ60Báječné ženy v běhu01:24:49159 m
141.755Stanislav MerunkaMM60iSK Vysočina01:24:59184 m
142.592Pavlína KolářováŽZ5001:25:04255 m
143.886Vladimír IvanovMM5001:25:1384 m
144.464Lucie BeckováŽZ3001:25:17342 m
145.482Radka Havlová ŽZ40Šneci v běhu 01:25:22343 m
146.10Petr J.MM4001:25:33488 m
147.828Daniel R.MM5001:25:36147 m
148.965Tomáš TvrdíkMM50CHOOL01:25:37228 m
149.899Jan KrotilMM60+Kosováci01:25:45384 m
150.104Jiří C.MM6001:25:53687 m
151.13Tomáš ZajícMM1301:26:0470 m
152.11Šárka ZajícováŽZ4001:26:0620 m
153.513Roman VojtaMM6001:26:27464 m
154.12Vladimír ZajícMM6001:26:3136 m
155.1197Martin FojtášekMM3001:27:14317 m
156.503Stanislav MACEKMM50Žatečan01:27:16185 m
157.222Ondřej K.MM4001:27:43220 m
158.1041Ivana VitáskováŽZ30Koláčci na cestách01:28:47407 m
158.1042Klára VitáskováŽZ50Koláčci na cestách01:28:47407 m
160.713Jan ŠmídMM5001:28:48331 m
161.1281Lenka LujkováŽZ4001:29:08340 m
162.1204Dagmar PřibylováŽZ50Cyklo tým Havířov01:29:11419 m
163.1095Petr ChmelařMM50Hopsajicí Hou01:29:16120 m
164.68Jana R.ŽZ5001:30:02126 m
165.1266Kristýna ŠancováŽZ3001:30:100 m
166.708Lucie GašparcováŽZ40Prostě běž01:30:140 m
167.1097Jana MaškováŽZ6001:30:220 m
168.663František MarekMM6001:30:270 m
168.664Michaela MarkováŽZ1301:30:270 m
168.665Lucie MarkováŽZ5001:30:270 m
171.397Léňa K.ŽZ30CLV Pardubice01:30:4850 m
172.173Josef MikuškaMM50brzdy ze zahradáku01:30:56296 m
173.1065Hana MarhoulováŽZ4001:31:14215 m
174.1193Zuzana P.ŽZ3001:31:15275 m
175.533Jiří BudíkMM30Budisteam01:31:580 m
176.192Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi01:32:010 m
177.544Roman P.MM6001:32:14302 m
178.747Radovan VodicaMM6001:32:310 m
178.748Hana VodicováŽZ5001:32:310 m
178.749Roman HavlásekMM4001:32:310 m
178.750Magdaléna HavláskováŽZ4001:32:310 m
182.820Petr FedoseevMM4001:32:34207 m
183.1277Zuzana N.ŽZ3001:32:55478 m
184.537Bohumil FlajšingrMM5001:33:060 m
185.898Lucie KrotilováŽZ50Kosováci01:33:53384 m
186.1225Petra S.ŽZ6001:34:33516 m
187.289Jitka BudíkováŽZ50Budisteam01:34:450 m
188.288Jiří BudíkMM50Budisteam01:35:030 m
189.208Jiří ZdvořáčekMM50SK Bartáčkovi01:35:440 m
189.209Michaela BartošováŽZ40SK Bartáčkovi01:35:440 m
191.744Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska01:36:080 m
192.1344Lucie H.ŽZ3001:36:13590 m
193.56Marcela BalkováŽZ50Rozběháme Plzeň01:36:280 m
193.657Marek PotůčekMM5001:36:28317 m
193.658Nikola PotůčkováŽZ2001:36:28317 m
196.58Lucie Sciranková ŽZ40Cyklotrio psích duší 01:37:130 m
194.59Jakub Sciranka MM13Cyklotrio psích duší 01:37:130 m
198.991David František EdrMM1001:37:1473 m
199.123Jaroslava HrnčiříkováŽZ5001:37:421217 m
200.543Tobiáš KalcůMM10Hc Dukla Jihlava01:37:56351 m
201.223Lucie K.ŽZ4001:37:59186 m
202.1055Milan MieszczykMM40Řád Jedi01:38:06216 m
203.910Václav NachtmannMM1601:38:36252 m
204.1302Martin StaněkMM4001:38:40243 m
205.415Kačka NičmanováŽZ4001:38:530 m
206.115Marta JirkovaŽZ4001:39:340 m
207.685Jakub KošikMM10Košíci01:39:51162 m
207.686Šárka KošikováŽZ40Košíci01:39:51162 m
207.687Michal KošikMM40Košíci01:39:51162 m
210.1054Petra BlahetováŽZ4001:39:5864 m
211.203Šárka Sporišová KrálováŽZ40Spoříci01:40:080 m
211.204Jakub SporišMM10Spoříci01:40:080 m
213.1330Zdeňka HendrichováŽZ50ZdeŇule-Kadaň01:41:04211 m
214.46Barbora KučerováŽZ5001:41:450 m
215.633Jana KlímováŽZ6001:42:200 m
216.1163Iva MagdováŽZ60Cyklopokec01:42:23485 m
217.1162Pavel MagdaMM60RC Blansko01:42:244850 m
218.405Soňa GrundováŽZ4001:42:36120 m
219.343Marcela Poláčková ŽZ5001:42:500 m
219.344Lucie Strnadová ŽZ2001:42:500 m
221.1135Petr M.MM40Běžec+ team01:43:340 m
222.1210Míša F.ŽZ30Lelovské lemry01:43:55226 m
223.989Marie BajerováŽZ50CHOOL01:44:08175 m
224.254Radek ŠmídMM40#rshadr01:44:45363 m
225.1317Michala HejčlováŽZ4001:45:04422 m
226.91Lucie VonáskováŽZ5001:45:150 m
227.290Lucie S.ŽZ5001:46:02166 m
228.558Jiří S.MM50Bez klubu01:46:27823 m
229.885Radka TuravininaŽZ4001:47:0721 m
229.887Pavla HorákováŽZ4001:47:0721 m
231.139Jan DubskyMM4001:47:342490 m
230.141Samantha DubskáŽZ1301:47:34249 m
233.454Kateřina WroblowskáŽZ50ABC Bike Team01:47:56140 m
234.1346Lubo KordiakMM5001:47:57482 m
235.555Eva K.ŽZ5001:48:090 m
236.984Milan JarošMM40HardTask Rangers01:48:30300 m
237.559Vít JelínekMM13sosjh01:48:32231 m
238.1361Vladislava FeilhauerováŽZ5001:48:400 m
239.710Veronika ŠťastnáŽZ4001:48:49406 m
240.431David SkoupilMM5001:48:52288 m
240.432Kateřina PýchováŽZ5001:48:52288 m
242.355Kamila SlavíkováŽZ40Kaki team Měcholupy01:49:470 m
241.1304Andrea K.ŽZ40Kangoo Litvínov01:49:470 m
244.1198Miroslava DufkovaŽZ604maxfitness01:49:510 m
245.1368Jarmila SvačinováŽZ50MV mont Litvínov01:49:570 m
246.276Jana O.ŽZ40Hej Ouško =) 01:49:59541 m
247.884Jana F.ŽZ50Vižina01:50:140 m
248.528Anička AlešováŽZ16Klub sportovního plavání Kladno01:50:380 m
249.1000Evelyn Nora Aguirre-ArayaŽZ40evicelli01:50:54300 m
250.1311Jana ZarybnickaŽZ5001:52:021027 m
251.549Aleš KovářMM5001:52:28415 m
252.1183Petra UhlířováŽZ40Prostě běž!01:52:3586 m
253.625Kuba StárkaMM1001:53:120 m
254.163Markéta ŠkrabkováŽZ4001:53:1494 m
255.1187Marketa R.ŽZ4001:53:47365 m
256.1363Petr FabiánMM5001:53:49462 m
257.140Olina ŠalamonováŽZ4001:54:21236 m
258.220Iva .ŽZ60Zážitkáři01:55:00545 m
259.233Roman Z.MM4001:57:11397 m
260.384Marcela T.ŽZ4001:57:55148 m
261.54David PořickýMM4001:58:34325 m
261.408Petra PořickáŽZ4001:58:34325 m
261.467Eliška PořickáŽZ1601:58:34325 m
261.468Natálie PořickáŽZ1301:58:34325 m
265.1018Kamila KoptováŽZ60Frog02:00:18186 m
266.979Hubert M.MM1002:00:56148 m
267.485Lucie Hlaváčová ŽZ5002:01:05180 m
268.490Gabriela S.ŽZ2002:01:130 m
268.491Anna K.ŽZ60+02:01:130 m
270.1375Lukáš V.MM1002:02:45341 m
271.1069Karolína G.ŽZ3002:05:21455 m
272.240Pavlína ŠlégrováŽZ4002:05:480 m
272.1080Dominik UrbanMM1002:05:480 m
274.109Matyáš NejmanMM10Brzdy ze Zahraďáku02:06:32134 m
273.110Zdeněk MatějkaMM30Brzdy ze Zahraďáku02:06:32134 m
276.172Vítek MikuškaMM7brzdy ze zahradáku02:06:49198 m
277.1010Vendula PruskováŽZ4002:07:1469 m
278.1070Tomáš N.MM4002:07:54455 m
279.1356Zdeněk RambousekMM40Borci na kolech02:09:29347 m
280.868Barča ŠmídováŽZ1302:09:41183 m
280.869Ajda ŠmídováŽZ1002:09:41183 m
282.756Blanka MerunkováŽZ50iSK Vysočina02:10:430 m
281.757Natálie MerunkováŽZ13iSK Vysočina02:10:430 m
284.1372Vojtěch MišákMM50MV mont Litvínov02:11:000 m
285.8Klárka Šťastná ŽZ1002:12:45227 m
286.1192Miroslava LibánskáŽZ5002:19:250 m
287.951Matylda UhlířováŽZ1602:23:45232 m
288.772Vlaďka ErnestováŽZ40E-Karviná02:26:350 m
288.773Dominik ErnestMM16E-Karviná02:26:350 m
290.1196Tomas BenekMM4002:27:10435 m
291.15Pavlína P.ŽZ5002:37:04297 m
292.358Petra Krevňáková ŽZ5002:46:160 m
293.196Tomáš RabasMM1603:10:580 m
294.802Petra TurečkováŽZ50Bopet06:37:03372 m