Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.759Josef MichalíkMM4000:20:180 m
2.554Marie FrantlováŽZ40FS Lučinka00:26:0619 m
3.491Pavel BednářMM4000:26:100 m
4.649Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:27:19317 m
5.846Martin PanchartekMM3000:28:5411 m
6.963Tomáš VrzalMM4000:29:177 m
7.490Blanka BednářováŽZ4000:30:240 m
8.886Kuba KoplíkMM40Oborské běhny00:31:553 m
9.853Sofia SebastianelliŽZ1300:32:25114 m
10.432Petra ŽeleznáŽZ4000:32:43152 m
11.914Petr HrášekMM5000:33:45229 m
12.948Martina PavlíkováŽZ2000:35:26140 m
13.567Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky00:35:44142 m
14.791Petr RojanMM60Petřvald na pohodu00:35:47219 m
15.501Vlaďka ErnestováŽZ40E-Karviná00:36:230 m
15.502Dominik ErnestMM16E-Karviná00:36:230 m
17.903Vítězslav SkácelMM16CREA00:36:500 m
18.125Helena F.ŽZ40Blatníci00:37:33100 m
19.722Grey WOLFMM60#GLADIATOR RACE TEAM00:37:52240 m
20.1024Jana B.ŽZ50Prostě běž00:37:580 m
21.776Petra RotterováŽZ4000:38:0975 m
21.805Jan ChabadaMM1600:38:090 m
23.708Michal M.MM1600:38:2385 m
24.1025Jindřich ZíkaMM50Prostě běž!00:38:4272 m
25.873Jakub JunMM1600:38:4798 m
26.980Ilona VejtasováŽZ50Haki Run00:39:250 m
27.515Martina F.ŽZ40Prostě běž!00:39:4443 m
28.364Sofie PergnerováŽZ1300:39:4539 m
29.868Lucie S.ŽZ3000:40:0114 m
30.787Kateřina PlhalováŽZ40Oborná00:40:30252 m
31.898Pavlína TomešováŽZ6000:40:4663 m
32.382Renata BarvíkováŽZ5000:41:260 m
33.972Lukáš JakoubekMM1000:41:2762 m
34.325Martina MachačováŽZ4000:41:410 m
35.882Martina ChadrabovaŽZ5000:42:37308 m
36.931Amálie BártíkováŽZ131000km00:43:100 m
36.932Martina B.ŽZ501000km00:43:100 m
38.513Kateřina MatějkováŽZ60Spořilovská dvojka00:44:0342 m
39.521Jana S.ŽZ40Litoměřice00:44:330 m
40.478Patrik H.MM1300:44:3869 m
41.927Anežka MelenováŽZ30MK Tlapky v tahu00:44:550 m
42.596Tomáš VavříkMM7COPR00:45:011500 m
43.775Hana ŠmidováŽZ60+00:45:220 m
44.408Jana KusbachováŽZ3000:45:4967 m
45.789Kristýna P.ŽZ4000:46:02166 m
46.275Lucie BrůhováŽZ2000:46:1789 m
47.419Lukáš AmbrozMM2000:47:19284 m
48.188Filip C.MM1300:47:29192 m
49.145Veronika CettlŽZ5000:48:0622 m
50.1032Petra Š.ŽZ4000:48:36267 m
51.274Šárka BrůhováŽZ5000:48:5090 m
52.451Kristýna BubeníčkováŽZ2000:49:570 m
53.369Aneta D.ŽZ3000:51:02255 m
54.915Michaela HráškováŽZ5000:51:06150 m
55.468Tereza FuchsováŽZ40Lišky00:51:400 m
56.302Petra Z.ŽZ4000:52:050 m
57.209Jana VokatáŽZ5000:53:350 m
58.937Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody00:54:440 m
58.938Jana K.ŽZ13Holky do nepohody00:54:440 m
60.994Eva KosováŽZ4000:56:050 m
61.278Irena KlinkáčkováŽZ5000:56:17359 m
62.960Roman StarýMM5000:57:26458 m
63.361Adéla StrnadováŽZ10Strnádci00:59:050 m
64.1022Velen KalinaMM2000:59:11147 m
65.441Martina NiklováŽZ4000:59:150 m
66.961Aneta HofmanováŽZ3000:59:520 m
67.21Diana KuryshevaŽZ3001:00:24870 m
68.527Ondřej SejkoraMM7ABC Bike Team01:01:0253 m
69.949Helena LičkováŽZ6001:01:260 m
70.385Vladimíra JuricováŽZ50Minecrafťáci01:02:280 m
71.1014Josef RezekMM4001:02:36423 m
72.1013Monika KefurtováŽZ4001:02:41423 m
73.327Pavel FuteraMM50Otužilci Ohře - Poplze - Libochovice01:03:2030 m
74.182Jakub MuzikantMM1601:03:5173 m
74.183Vincent MuzikantMM701:03:5173 m
76.925Veronika JurčováŽZ3001:04:2390 m
75.926Lubomír MocekMM3001:04:2390 m
78.292Valérie ŠtaiglováŽZ1001:05:500 m
79.170Aneta PilátováŽZ3001:06:3255 m
80.700Amálie B.ŽZ1001:06:34110 m
81.291Maxmilián ŠtaiglMM1001:07:0082 m
82.762Tereza AdámkováŽZ4001:08:31172 m
83.691Matěj HořánekMM2001:10:33165 m
83.693Helena KrausováŽZ5001:10:33165 m
85.330Matyáš LibichMM10Cyklistika pro radost01:13:0098 m
84.331Tereza LibichováŽZ7Cyklistika pro radost01:13:0098 m
87.204Jáchym VaněkMM10Zápas TJ Slovan Varnsdorf01:16:02628 m
85.205Jakub VaněkMM16HC TS Varnsdorf01:16:02628 m
85.206Stanislava VaňkováŽZ50HC TS Varnsdorf01:16:02628 m
85.207Jan VaněkMM20HC TS Varnsdorf01:16:02628 m
91.835Anna KubincováŽZ4001:17:14291 m
92.1041Simona LánskáŽZ3001:28:33167 m
93.351Tereza MalíkováŽZ2001:35:190 m
94.420Ondřej AmbrozMM1601:36:51136 m
95.731Laďka F.ŽZ4001:39:37192 m
96.690David KrausMM3002:10:52268 m
97.880Sarah MartínkováŽZ702:18:570 m
98.879Ella MartínkováŽZ1302:19:070 m
99.904Jakub SejrekMM10Rostochampíci02:22:470 m
99.905Adéla SejrkováŽZ16Rostochampíci02:22:470 m