Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.619Roman Č.MM5000:22:250 m
2.700Jakub IndreiMM4000:24:28147 m
3.17Tomáš VrzalMM4000:25:032 m
4.593Petr BečvářMM4000:26:4173 m
5.671Jaromír MrnuštíkMM60BIKE for LIFE bike club00:27:01142 m
6.719Martina KrylovaŽZ40U 3 koček00:27:030 m
7.557Jiří WanglerMM5000:28:2463 m
8.676Monika MečířováŽZ5000:28:4996 m
9.431Iveta JeriováŽZ40Nelly team00:29:4682 m
10.607Vojtěch MančálMM13AK ISCAREX Česká Třebová00:29:490 m
11.598Zuzana M.ŽZ10Životice u Nového Jičína00:30:5539 m
12.597Michal M.MM16Životice u Nového Jičína00:30:59153 m
12.738Monika KolmanováŽZ4000:30:5925 m
14.447Milan MieszczykMM40Řád Jedi00:31:5623 m
15.180Tomáš ZajícMM1300:32:0514 m
16.181Vladimír ZajícMM6000:32:0825 m
17.117Sofie PergnerováŽZ1300:32:1029 m
17.179Šárka ZajícováŽZ4000:32:1012 m
19.609Kristina M.ŽZ40Výzva 202100:32:14102 m
20.530Stanislav MACEKMM50RYCHLÁ ROTA00:32:3686 m
21.519Miriam MusilováŽZ40Prostě běž!00:33:0582 m
22.750Jana MaškováŽZ6000:34:100 m
23.306Miroslav JanáčMM5000:35:1370 m
24.723Amálie B.ŽZ131000 km00:35:370 m
24.724Martina B.ŽZ501000 km00:35:370 m
26.756Lucie StaráŽZ3000:36:109 m
27.649Martin BláhaMM30Vidlička a nůž00:36:240 m
28.432Grey WOLFMM6000:36:40206 m
29.442Tomáš VavříkMM7COPR00:36:511700 m
30.648Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž00:36:530 m
31.36Helena F.ŽZ40Blatníci00:37:1850 m
32.328Jiří StupkaMM5000:37:37613 m
33.462Michal JelínekMM30SDH Nevcehle00:38:00235 m
34.703Hana Š.ŽZ60+00:38:320 m
35.454Jana VokataŽZ5000:39:140 m
36.375Michaela KosakováŽZ30Český maratónský klub00:40:210 m
37.474Simona LánskáŽZ3000:40:3620 m
38.115Michaela HráškováŽZ5000:42:5270 m
39.590Aneta PilátováŽZ3000:43:230 m
40.664Eva BystrzyckáŽZ30Cyklistika pro radost00:43:460 m
41.614Sylva ZlackáŽZ5000:43:550 m
42.167Majka TykalováŽZ40Báječné ženy v běhu00:45:000 m
43.497Petra Š.ŽZ4000:46:31157 m
44.317Patrik H.MM1300:46:4170 m
45.533Lukáš JakoubekMM1000:47:000 m
46.295Josef PrášekMM5000:47:510 m
47.418Matyáš LibichMM1000:48:410 m
47.419Tereza LibichováŽZ700:48:410 m
49.162Eva KosováŽZ4000:48:570 m
50.563Diana KuryshevaŽZ3000:48:5913030 m
51.475Jakub SejrekMM10Rostochampíci00:49:050 m
51.476Adéla SejrkováŽZ16Rostochampíci00:49:050 m
53.762Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:49:42287 m
54.575Sarah MartínkováŽZ700:49:470 m
55.574Ella MartínkováŽZ1300:50:070 m
56.456Filip J.MM1300:50:340 m
57.142Stanislava NechvátalováŽZ4000:51:430 m
58.216Ála Ř.ŽZ50Dino00:52:040 m
59.402Šárka BrůhováŽZ5000:53:1928 m
60.428Jaroslava IndrováŽZ60+Báječné ženy v běhu00:53:44202 m
61.403Lucie BrůhováŽZ1600:54:0728 m
62.697Alexandr DrobekMM700:54:2139 m
63.67Filip CirekMM1300:54:41311 m
64.754Vendula PruskováŽZ4000:54:4462 m
65.160Ladislav BlatnýMM5000:57:350 m
66.409Ondřej MrskošMM1300:58:090 m
67.435Matyáš HabrMM400:58:2365 m
68.161Lenka BlatnáŽZ4001:03:160 m
69.625Věra L.ŽZ4001:11:30510 m
70.191Zuzana MalíkováŽZ2001:12:000 m
70.192Tereza MalíkováŽZ2001:12:000 m
72.379Tereza SvobodováŽZ10kola-bbm.cz01:14:428013 m
71.380Martina SvobodováŽZ40Roupov01:14:428013 m
74.265Vladislava ErnestováŽZ40E-Karviná01:17:130 m
72.266Dominik ErnestMM16E-Karviná01:17:130 m
76.391Matěj HořánekMM2001:37:42311 m