Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.750Jan Charvát
MM40HZS KH00:26:39
2.423Tomáš Benbenek
MM4000:27:04
3.344Jiří Záruba
MM40HZS SŽ00:27:10
4.1498Lukáš Olšovský
MM4000:27:44
5.1482Jakub Linek
MM40Potštejn00:27:57
6.859Oldřich Tomáš Staněk
MM40Hasiči Praha00:28:05
7.1328Zdeněk Líbal
MM40Házená Česká Lípa00:28:09
8.999Lukáš Mlýnek
MM40ostravšti cypi00:28:49
9.700Jan Präger
MM40Präger team00:28:53
10.421Jaroslav Gorčík
MM40JSDH Suchdol nad odrou00:29:32
11.353jaroslav toman
MM40runczech00:29:36
12.258Jan Hnilička
MM4000:29:46
13.362Radomír Novák
MM4000:29:51
14.164Luboš Drbal
MM40TJ Jiskra Zruč nad Sázavou00:30:01
15.1088Lukas H.
MM4000:30:11
16.894Ondřej Špaňhel
MM4000:30:14
17.1670Ondřej Horych Horych
MM40SDH Nová Role00:30:28
18.993Lukáš Jasan
MM40JSDH Humpolec 00:30:35
19.1775Martin Hlaváček
MM40SDH Spešov00:30:52
20.1599Karel Krumhanzl
MM40Rozběháme Rakovník 00:30:56
21.457David Rezner
MM4000:31:02
22.1501Jaroslav Hradil
MM4000:31:17
23.1199Josef Dorčák
MM40SDH Poličná00:31:28
24.482Michal Janováč
MM40SDH Salaš 00:31:40
25.1054Antonín Kopřiva
MM40SDH Hlubočany 00:31:42
26.1503Radek Andrle
MM40COPR Přeštice00:31:47
27.866Martin Straka
MM40SDH Horní Lapač00:32:07
28.1237Jakub Škrdla
MM40SDH Příseka00:32:11
29.1225Anonymní závodník
MM4000:32:27
30.242Tomáš Čermák
MM4000:32:32
30.1258Petr Pavlíček
MM40SDH Žďárec00:32:32
32.707Jan Král
MM40ZZSLK00:33:15
33.30Radek Holub
MM40Prostě běž! 00:33:16
34.1570Michal Kadlec
MM40ČHJ Hlinsko00:33:40
35.1160Oldřich Bouda
MM40Rozběháme Klatovy 00:33:44
36.1568Tomáš Trávníček
MM40ČHJ Hlinsko00:34:03
37.18Jiří Janák
MM40HZS Doks(x)y00:34:13
38.1085Jakub Mareš
MM40Kovárna Varnsdorf00:34:14
39.93Pavel Zíka
MM40JSDH Čisovice00:34:21
40.968Stanislav Kováček
MM4000:34:22
41.860Jakub Boček
MM40MVGŘHSZČR00:34:26
42.754Lukáš Melezinek
MM40JSDH Veltruby00:34:27
42.1622Jan Doušek
MM40SDH Sedlice00:34:27
44.1474Jirka Cendelin
MM4000:34:31
45.1650Tomáš Saska
MM40JSDH Příšovice00:35:01
46.1395Petr Janoušek
MM40SDH Moutnice00:35:03
47.11Kalus Karel
MM4000:35:26
48.107Josef Nádvorník
MM40SDH Zruč nad Sázavou00:35:29
49.48Petr Kšána
MM40SDH Zahořany 00:35:47
50.157Josef Bílek
MM4000:36:06
50.1018Leo Jech
MM40Prostě Běž 00:36:06
52.1781Karel Viktora Viktora
MM40ČHJ Křesetice00:36:21
53.1148Václav Milfort
MM40Firesport Kdyně00:36:37
54.684Vojtěch Sodomek
MM40DP Pojančená Koza00:37:28
55.1229Lukáš P.
MM4000:37:42
56.514Karel Mlejnek
MM40SRTG Praha00:38:34
57.973Tomáš F.
MM4000:39:08
57.1753Pavel Polcr
MM4000:39:08
59.1213Petr C.
MM40SDH Frýdlant 00:39:10
60.916Oldřich Novák
MM4000:39:19
61.319Michael Beneš
MM4000:39:31
62.600Jiří Smolnický
MM40Prostě běž00:39:34
63.1274Jaroslav Kovář
MM40Ajťáci00:39:43
64.561Tomáš Čujdík
MM4000:39:47
65.729Michal Stránský
MM40Kometa Bethlehem00:40:57
66.1137Petr Švihora
MM4000:41:06
67.541Libor Potočný
MM4000:41:14
68.1531Luboš Mlejnek
MM4000:41:25
69.277Michal Stránský
MM40Kometa Bethlehem00:42:09
70.14Oldřich Palas
MM40SKC00:42:13
71.1145Martin V.
MM4000:42:26
72.125Petr K.
MM40KuK00:46:50
73.1070Ondřej Šos Šos
MM4000:47:16
74.630Martin Bejlek
MM40Bohem Team 00:48:30
75.1336Milan Špiřík
MM40TJ Sokol Deblín00:48:55
76.1284Daniel Košinár K.
MM4000:49:06
77.262Ján P.
MM4000:52:03