Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

NOVINKA: Sleduj ty nejlepší výkony v KNIZE REKORDŮ.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.200Michal Havlíček
MM50ACES Team K.Vary00:16:35124 m
2.567Miroslav N.
MM4000:22:2134 m
3.108Tomáš Vrzal
MM4000:23:293 m
4.569Roman Č.
MM5000:24:5133 m
5.631Lukáš Kysilka
MM40MK city00:24:560 m
6.518Tereza Dubcová
ŽZ3000:26:440 m
7.281Petra Rabová
ŽZ4000:26:480 m
8.558Radomír Valert
MM6000:30:5737 m
9.166Tereza Zatloukalová
ŽZ30Cheese and Cake Team00:31:1945 m
10.620Amálie B.
ŽZ131000 km00:31:430 m
10.621Martina B.
ŽZ501000 km00:31:430 m
12.311Tomáš Klouda
MM40Bosch Diesel Jihlava00:32:35111 m
13.345Jaroslava Mikysková
ŽZ6000:32:380 m
14.115Jana Kusbachová
ŽZ3000:32:4353 m
15.75Helena F.
ŽZ40Blatníci00:33:1186 m
16.570Michal Jelínek
MM30SDH Nevcehle00:33:28122 m
17.259Majka Tykalová
ŽZ4000:33:310 m
18.524Aneta Pilátová
ŽZ3000:34:100 m
19.171Martina Vrbická
ŽZ40Šneci v běhu00:34:12157 m
20.491Zdeněk Munzar
MM5000:34:1567 m
21.379Simona Lánská
ŽZ3000:34:190 m
22.258Patrik H.
MM1300:34:3345 m
23.354Tomáš Vavřík
MM7COPR00:35:381440 m
24.146Jana Vokata
ŽZ50Nejky00:35:410 m
25.566Hana Marhoulová
ŽZ4000:35:5963 m
26.543Petr M.
MM40Běžec+00:36:450 m
27.45Nikola Adámková
ŽZ30Lenochodi00:37:040 m
28.555Lucie Charlotte Kopecká
ŽZ50Železná Ruda00:37:09155 m
29.177Šárka Brůhová
ŽZ5000:37:5678 m
30.571Roman Starý
MM5000:38:11246 m
31.553Michaela T.
ŽZ6000:38:320 m
32.448Hanka Beránková
ŽZ40Bílinské vosy00:39:50182 m
32.449Miloslav Beránek
MM40Bílinské vosy00:39:50377 m
34.474Pavel Futera
MM50Otužilci OHŘE - Poplze - Libochovice00:40:2628 m
35.199Kristýna Bubeníčková
ŽZ2000:40:500 m
36.523Matylda Uhlířová
ŽZ1600:41:190 m
37.99Stanislava Nechvátalová
ŽZ4000:42:010 m
38.178Lucie Brůhová
ŽZ1600:42:1668 m
39.383Tereza Malíková
ŽZ2000:43:160 m
40.464Irena Klinkáčková
ŽZ5000:43:41218 m
41.328Diana Kurysheva
ŽZ3000:44:0710030 m
42.489Aleš Novotný
MM30Vidlička a nůž00:44:130 m
43.396Petr K.
MM4000:44:410 m
44.195Ilona Kručenska
ŽZ5000:45:00305 m
45.361Tereza Svobodová
ŽZ10kola-bbm.cz00:45:050 m
46.467Kateřina Chromečková
ŽZ4000:45:30134 m
47.314Filip Cirek
MM1300:45:31102 m
48.490Martin Bláha
MM30Vidlička a nůž00:45:480 m
49.220Ála Ř.
ŽZ50Dino00:45:550 m
50.88Pavlína P.
ŽZ40-00:48:3748 m
51.338Matyas Habr
MM400:48:5862 m
52.305Josef Prášek
MM5000:49:380 m
53.29Matyáš Libich
MM1000:51:5753 m
53.30Tereza Libichová
ŽZ700:51:5753 m
55.492Zikmund Matyáš Munzar
MM700:57:2666 m
56.306Anna Prášková
ŽZ1300:59:310 m
57.284Vladislava Ernestová
ŽZ40E-Karviná01:04:420 m
57.285Dominik Ernest
MM16E-Karviná01:04:420 m
59.572Martina K.
ŽZ5001:14:0678 m
60.144Klára Vašátková
ŽZ40Prťka tým01:18:180 m