Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.512Lucie DospíšilováŽZ50Odol team00:32:09247 m
2.353Petr RojanMM60Petřvald na pohodu00:34:4599 m
3.245zdenek s.MM50szcz00:35:2119 m
4.455Jaromír MrnuštíkMM60BIKE for LIFE bike club00:35:3188 m
5.607Petr BroukMM60Radler Atletik00:36:0537 m
6.32Marek DostálMM60MTB Olomouc00:37:2249 m
7.350Petr HluchýMM6000:38:11104 m
8.7Jana Š.ŽZ5000:38:35310 m
9.298Radim KrejčíMM3000:38:4484 m
10.635Adam TušlMM50MTB Auto CB00:38:52106 m
11.565David SporišMM4000:39:450 m
12.513Ondřej BartůšekMM40Za tátu00:39:57401 m
13.432Jiří SrchMM50Zážitkáři00:40:29207 m
14.78David PořickýMM408TTeam00:40:52150 m
15.35Jan CicálekMM60#honzaporadjede00:41:03134 m
16.129Romana BenediktovaŽZ4000:42:57185 m
17.546Jiří WanglerMM5000:43:09361 m
18.346Petra NovotnáŽZ40Jihlava v kondici00:43:31129 m
19.372Jan KrycnerMM50Run Magazin Team00:43:470 m
20.368René StrakaMM6000:44:06245 m
21.131Roman PechaMM5000:44:210 m
22.140Petra PořickáŽZ4000:44:310 m
22.597Marek Filip NeriMM5000:44:310 m
24.613Matouš VrchotaMM3000:44:33189 m
25.452Petr BělohlávekMM4000:44:5090 m
26.280Eva SrchováŽZ50Zážitkáři00:45:07185 m
27.150Michal RežMM40Chcc00:45:230 m
28.123Zuzana P.ŽZ3000:45:34109 m
29.460Eva HejnicováŽZ4000:46:0535 m
30.190Romana ŽatečkováŽZ5000:46:20507 m
31.588Petr BohdálekMM30Autíci00:46:29750 m
32.568Miroslav KönigsmarkMM5000:46:31146 m
33.221Michal ČernýMM40SDH Hrochův Týnec00:46:37451 m
34.637Pavel HanušMM40Syrovice00:46:3875 m
35.149EVA KOCIÁNOVÁŽZ50TJ SLAVOJ DOLNÍ CETNO00:46:59314 m
36.529Tomáš VrzalMM4000:47:144 m
37.360Roman ČernínMM5000:47:19486 m
38.477Katerina HudcovaŽZ6000:47:343 m
39.577Jiří KubínMM50Čermná rodná hrouda00:47:49506 m
40.269Daniel KorálekMM4000:47:51200 m
41.633Hana ŠevčíkováŽZ5000:47:57179 m
42.226Tomáš H.MM50Želvičky00:47:58193 m
43.611Simona ChabinováŽZ5000:48:060 m
43.612Hana BobelováŽZ60+00:48:060 m
45.172Jana LopatovskáŽZ4000:48:35212 m
46.538Radovan VodicaMM6000:48:360 m
46.539Hana VodicováŽZ5000:48:360 m
46.540Roman HavlásekMM4000:48:360 m
46.541Magdaléna HavláskováŽZ4000:48:360 m
50.498Honza GrézlMM60+Alpaka Vyškov00:49:09167 m
51.499Jarmila ŠebestováŽZ60Alpaka Vyškov00:49:12168 m
52.254Ondřej KasslMM4000:49:1683 m
53.250Lucie KasslováŽZ4000:49:1784 m
54.98Václav S.MM60+FK Žákava00:49:250 m
55.389Pavel H.MM60Hřebik v duši00:49:45608 m
56.573Kristýna K.ŽZ3000:49:4690 m
57.591Jan SvobodaMM5000:49:4875 m
58.663Michal ExnerMM5000:50:11218 m
59.410Tomáš SvobodaMM4000:50:40119 m
60.656Jana GotschimováŽZ4000:50:430 m
61.54Martin WutzelMM40Wutzeláčci00:50:50865 m
62.317Jan ŠvábMM50Švábi00:51:06230 m
63.604Michal ChrudinaMM4000:51:2087 m
64.419Veronika Eva VítováŽZ4000:51:26143 m
65.179Miroslav JanáčMM50Hujeři00:51:32110 m
66.211Miroslav ProsmanMM4000:51:39339 m
67.552Jiří O.MM4000:51:58211 m
68.225Michal K.MM4000:52:01276 m
69.648Matyáš H.MM1600:52:14554 m
70.462Jakub DvořákMM40Hornbike00:52:21102 m
71.329Radek RozvoralMM40TJ Sokol Všechlapy00:52:37237 m
72.184Kristýna ByrtusováŽZ30Cyklistika pro radost00:53:16160 m
72.451Markéta ŠkrabkováŽZ4000:53:160 m
74.421Petra R.ŽZ3000:53:190 m
75.599Kateřina MaňhalováŽZ50Cheese and Cake Team00:53:2025 m
76.318Jan Šváb ml.MM20Švábi00:53:2495 m
77.13Irena ZelenáŽZ50OREL Moravské Budějovice00:53:25142 m
78.19Hana HořavováŽZ3000:53:340 m
79.436Petra Š.ŽZ3000:53:5354 m
79.437Stanislav D.MM5000:53:5354 m
79.636Kateřina BaťkováŽZ50MTB Auto CB00:53:53506 m
82.308Jan ŠmídMM5000:54:521240 m
83.261Radim JedličkaMM4000:54:5680 m
83.575Karin GojerMM3000:54:5680 m
85.18Roman RedlichMM6000:55:26420 m
86.28Anna LibichováŽZ40Cyklistika pro radost00:55:41153 m
87.255Stanislav MerunkaMM60iSK Vysočina00:55:42250 m
87.256Blanka MerunkováŽZ50iSK Vysočina00:55:42250 m
89.44Tomáš ZajícMM1300:55:43113 m
90.43Vladimír ZajícMM6000:55:550 m
91.457Daniel H.MM4000:56:54543 m
92.425Pavel ObrMM60PKVs00:57:12188 m
92.650Tomáš TvrdíkMM50CHOOL00:57:12203 m
94.315Roman PiskačMM6000:57:40121 m
95.61Zuzana N.ŽZ3000:57:48213 m
96.456Martin H.MM4000:57:49349 m
97.500Petr NečasMM50Slamák bike&run Lipůvka00:58:090 m
98.619Rostislav ŠtveráčekMM5000:58:10520 m
99.422Kateřina SvatáŽZ40Nolimit crew00:58:39340 m
100.639Dušan VávraMM50MTB Saláti Vracov00:58:53190 m
101.153Jaroslav MüllerMM60TJ Dolní Cetno00:59:04124 m
102.312Kamila UrbanováŽZ5000:59:51115 m
103.600Kristýna PaškováŽZ4000:59:58172 m
104.365Jana R.ŽZ5001:00:1286 m
105.152Monika LulákováŽZ5001:00:4868 m
106.514Eva BystrzyckáŽZ30Cyklistika pro radost01:00:540 m
107.630Miroslav P.MM3001:01:02187 m
108.384Jana KaráskováŽZ4001:01:05222 m
109.435Jiří NavrkalMM5001:01:24196 m
110.42Šárka ZajícováŽZ4001:01:31115 m
111.530Michal PeštaMM5001:02:090 m
112.223Jaroslava H.ŽZ5001:02:12180 m
113.145Grey WOLFMM60#GLADIATOR RACE TEAM01:02:32356 m
114.638Ladislav ŠamulkaMM50Šneci v běhu01:02:35554 m
115.388Tereza SmetanováŽZ4001:02:53172 m
116.428Jiří HolečekMM50Sráčů01:03:16690 m
117.48Pavlína KolářováŽZ5001:03:36139 m
118.58Veronika ŠťastnáŽZ4001:03:37248 m
119.161Hana K.ŽZ50Klub ledních medvědů Třebíč01:03:57445 m
120.9Kristýna K.ŽZ5001:04:1772 m
121.141Eva K.ŽZ5001:04:21269 m
122.420Martin ZlackýMM50Marťas01:04:2873 m
123.610Jan HanušMM4001:04:340 m
124.50Martin ElznicMM5001:04:3879 m
124.587Jiří BártaMM5001:04:381455 m
126.349Veronika HurtováŽZ4001:04:51893 m
127.301Petr ChmelařMM50Hopsající Hou01:05:0363 m
128.134Tomáš FabiánekMM4001:05:49247 m
129.84Šárka Sporišová KrálováŽZ40Spoříci01:05:530 m
130.191Jiří StupkaMM5001:05:540 m
131.85Jakub SporišMM10Spoříci01:05:560 m
132.550Kateřina KalivodováŽZ3001:06:00160 m
133.537Martin PerlíkMM60Julateamnepal01:06:11494 m
134.528Lucie VonáskováŽZ5001:06:120 m
135.332Kristina MinxováŽZ40Výzva 202101:06:33341 m
136.83Jitka BudíkováŽZ50Budisteam01:06:36256 m
137.82Jiří BudíkMM50Budisteam01:06:49203 m
138.561David SkoupilMM5001:07:00195 m
139.551Kateřina BartošováŽZ3001:07:42217 m
140.562Kateřina PýchováŽZ5001:07:46195 m
141.342Petra Z.ŽZ4001:08:370 m
142.288Iva DytrtováŽZ6001:08:511138 m
143.405Monika MitanovaŽZ5001:08:540 m
144.273Jaroslav Toman TomanMM40Rozběháme Česko01:08:55328 m
145.596Stanislav MACEKMM50Rychlá rota01:09:440 m
146.335Michaela BartošováŽZ40SK Bartáčkovi01:10:090 m
147.374Šárka F.ŽZ3001:10:16175 m
147.404Monika KrčmárováŽZ4001:10:160 m
149.127Michaela HráškováŽZ5001:10:26132 m
150.414Radka HavlováŽZ40Šneci v běhu01:10:37374 m
151.413Jan KrotilMM40QAMA MOTORSPORT CLUB01:10:50371 m
151.416Jan KrotilMM60+Nudle proti kudle01:10:50371 m
153.156Petra HořínkováŽZ5001:11:330 m
154.240Markéta KrivankovaŽZ5001:12:550 m
155.415Lucie KrotilováŽZ50Nudle proti kudle01:12:59381 m
156.334Radek ŠmídMM40#rshadr01:14:07120 m
157.406Lukáš KrejčíMM5001:15:35568 m
158.373Jana S.ŽZ40Litoměřice01:16:320 m
159.598Zdeněk MunzarMM5001:17:21118 m
160.331Pavel PlavecMM4001:18:110 m
161.36Šárka MarvalováŽZ1601:18:430 m
162.293Iva S.ŽZ60Zážitkáři01:18:56734 m
163.37Petr MarvalMM5001:19:180 m
164.257Natálie MerunkováŽZ13iSK Vysočina01:19:26250 m
165.322Věra LedvinkováŽZ4001:19:31967 m
166.287Co-pecka !.ŽZ30Zatýkajícího vajíčka01:20:56201 m
167.147Ladislav HamrákMM5001:21:58690 m
168.93Klárka ŠťastnáŽZ1001:22:02211 m
169.628Janina MacanováŽZ3001:23:281232 m
170.343Barča ŠmídováŽZ1301:23:44103 m
170.344Ajda ŠmídováŽZ1001:23:44103 m
172.667Jitka J.ŽZ30Rezavý pumpičky01:26:24703 m
173.662Vendula PruskováŽZ4001:26:25144 m
174.10Ondřej K.MM1601:26:43298 m
175.283Petra FictumováŽZ50Holýšov01:27:180 m
176.330Lucie GašparcováŽZ40Prostě běž01:27:300 m
177.534Vladimír MatyášMM6001:27:571439 m
178.417Dominik UrbanMM1001:28:490 m
178.426Pavlína ŠlégrováŽZ4001:28:490 m
180.476Džejn ŠlapákováŽZ4001:33:09201 m
181.181Milena ŠedinováŽZ50Neposlušné tenisky01:34:32258 m
182.39Tomáš VyhnálekMM60Hasiči Unipetrol01:36:080 m
183.14Václav PilnýMM4001:40:19281 m
184.375Vít DastychMM1301:47:500 m
185.337Daniel RaulMM5001:49:26604 m
186.175Matyáš NejmanMM10Brzdy ze Zahraďáku01:49:38217 m
186.176Zdeněk MatějkaMM30Brzdy ze Zahraďáku01:49:38217 m
188.113Vítek MikuškaMM7Brzdy ze Zahradáku01:49:39217 m
189.595Miroslav ProcházkaMM4002:00:100 m
190.504Blanka KlímováŽZ5002:20:44333 m
191.532Petra TurečkováŽZ5003:15:46444 m