Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.200Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:16:35124 m
2.567Miroslav N.MM4000:22:2134 m
3.108Tomáš VrzalMM4000:23:293 m
4.569Roman Č.MM5000:24:5133 m
5.631Lukáš KysilkaMM40MK city00:24:560 m
6.518Tereza DubcováŽZ3000:26:440 m
7.281Petra RabováŽZ4000:26:480 m
8.558Radomír ValertMM6000:30:5737 m
9.166Tereza ZatloukalováŽZ30Cheese and Cake Team00:31:1945 m
10.620Amálie B.ŽZ131000 km00:31:430 m
10.621Martina B.ŽZ501000 km00:31:430 m
12.311Tomáš KloudaMM40Bosch Diesel Jihlava00:32:35111 m
13.345Jaroslava MikyskováŽZ6000:32:380 m
14.115Jana KusbachováŽZ3000:32:4353 m
15.75Helena F.ŽZ40Blatníci00:33:1186 m
16.570Michal JelínekMM30SDH Nevcehle00:33:28122 m
17.259Majka TykalováŽZ4000:33:310 m
18.524Aneta PilátováŽZ3000:34:100 m
19.171Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu00:34:12157 m
20.491Zdeněk MunzarMM5000:34:1567 m
21.379Simona LánskáŽZ3000:34:190 m
22.258Patrik H.MM1300:34:3345 m
23.354Tomáš VavříkMM7COPR00:35:381440 m
24.146Jana VokataŽZ50Nejky00:35:410 m
25.566Hana MarhoulováŽZ4000:35:5963 m
26.543Petr M.MM40Běžec+00:36:450 m
27.45Nikola AdámkováŽZ30Lenochodi00:37:040 m
28.555Lucie Charlotte KopeckáŽZ50Železná Ruda00:37:09155 m
29.177Šárka BrůhováŽZ5000:37:5678 m
30.571Roman StarýMM5000:38:11246 m
31.553Michaela T.ŽZ6000:38:320 m
32.448Hanka BeránkováŽZ40Bílinské vosy00:39:50182 m
32.449Miloslav BeránekMM40Bílinské vosy00:39:50377 m
34.474Pavel FuteraMM50Otužilci OHŘE - Poplze - Libochovice00:40:2628 m
35.199Kristýna BubeníčkováŽZ2000:40:500 m
36.523Matylda UhlířováŽZ1600:41:190 m
37.99Stanislava NechvátalováŽZ4000:42:010 m
38.178Lucie BrůhováŽZ1600:42:1668 m
39.383Tereza MalíkováŽZ2000:43:160 m
40.464Irena KlinkáčkováŽZ5000:43:41218 m
41.328Diana KuryshevaŽZ3000:44:0710030 m
42.489Aleš NovotnýMM30Vidlička a nůž00:44:130 m
43.396Petr K.MM4000:44:410 m
44.195Ilona KručenskaŽZ5000:45:00305 m
45.361Tereza SvobodováŽZ10kola-bbm.cz00:45:050 m
46.467Kateřina ChromečkováŽZ4000:45:30134 m
47.314Filip CirekMM1300:45:31102 m
48.490Martin BláhaMM30Vidlička a nůž00:45:480 m
49.220Ála Ř.ŽZ50Dino00:45:550 m
50.88Pavlína P.ŽZ40-00:48:3748 m
51.338Matyas HabrMM400:48:5862 m
52.305Josef PrášekMM5000:49:380 m
53.29Matyáš LibichMM1000:51:5753 m
53.30Tereza LibichováŽZ700:51:5753 m
55.492Zikmund Matyáš MunzarMM700:57:2666 m
56.306Anna PráškováŽZ1300:59:310 m
57.284Vladislava ErnestováŽZ40E-Karviná01:04:420 m
57.285Dominik ErnestMM16E-Karviná01:04:420 m
59.572Martina K.ŽZ5001:14:0678 m
60.144Klára VašátkováŽZ40Prťka tým01:18:180 m