Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.212Alena SmažíkováŽZ50Tábor00:52:100 m
2.364Andrea SumcováŽZ5000:56:050 m
3.297Dita KoubováŽZ50Prostě běž Stará Ves00:57:040 m
3.524Jana Š.ŽZ5000:57:040 m
5.652Jitka ŠvejdováŽZ50Kladno01:00:270 m
6.800Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko01:02:490 m
7.72Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky01:05:240 m
8.301Silvie MadziováŽZ50Prostě běž Stará Ves01:07:160 m
9.794Lucie Škrobáková ŠkrobákováŽZ5001:07:580 m
10.749Radka NoskováŽZ5001:11:500 m
11.87Ilona VejtasováŽZ50Haki Run01:12:410 m
12.399Renáta Maděrová ŽZ5001:13:510 m
13.78Monika R.ŽZ50Brno01:15:200 m
14.42Gabriela FilakovskáŽZ50Nová Bystřice01:17:540 m
15.30Marie KunstátováŽZ50Seběhli se na netu01:18:070 m
16.599Hedvika H.ŽZ5001:19:190 m
17.207Martina ŠEDIVÁ ŽZ50Marťas 01:20:410 m
18.8Miluše ŠtenglováŽZ5001:20:540 m
19.84Jana KřistkováŽZ50koloběžka01:21:540 m
20.570Lenka Kloboucni KloboucniŽZ5001:23:020 m
21.352Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi01:24:070 m
22.860Marcela Balková ŽZ5001:24:400 m
23.774Marcela MelounováŽZ5001:28:470 m
24.20Věra StaškováŽZ50Krnov01:30:120 m
24.299Leona Ikonomidisovà IkonomidisováŽZ5001:30:120 m
26.575Vladimíra JuricováŽZ50Varnsdorf01:31:080 m
27.147Pavla Nováková ŽZ5001:31:550 m
28.19Jana BuchtováŽZ5001:32:440 m
29.74Kristýna Vlachynská ŽZ50HaKi-Run01:33:170 m
30.834Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci01:33:400 m
31.564Zdeňka Ď.ŽZ50SDH Žehušice01:33:480 m
32.822Veronika Tumpachová ŽZ5001:34:110 m
33.625Ivana JelenováŽZ5001:34:500 m
34.641Libuše F.ŽZ5001:36:000 m
35.149Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska 01:36:070 m
36.48Kateřina BorutováŽZ50Velemín01:37:080 m
37.825Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody01:38:210 m
38.232Barbora KoblasováŽZ5001:39:440 m
39.691Lenka Topinková TopinkováŽZ5001:40:280 m
40.155Milena ŠedinováŽZ5001:42:080 m
41.689Jiřina TomanováŽZ5001:48:350 m
42.293Adéla SemrádováŽZ50Ženy v klidu01:52:490 m
42.481Monika ZelenáŽZ50Ženy v běhu01:52:490 m
44.309Jana PavlůskováŽZ5001:53:220 m
45.21Jana Holemá ŽZ5001:58:450 m
46.950Gabriela Kišová ŽZ50Rozběháme Česko02:02:160 m
47.964Blanka Stejskalová StejskalováŽZ5002:02:460 m
48.442Kateřina DittrichováŽZ5002:03:340 m
49.851Lucie S.ŽZ50Holky Sýkorky02:07:410 m
50.362Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule-Kadaň02:11:520 m
51.620Vladimíra Podráská ŽZ5002:17:050 m
52.356Jana BušováŽZ5002:18:120 m
53.86Marcela BräuerováŽZ5002:27:220 m
54.89Mirka VolŽZ50Rimowa Pelhřimov 02:35:590 m
55.126Radka KorbelováŽZ50Kaznějov02:41:080 m
56.59Petra FictumováŽZ50Holýšov02:41:360 m