Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.757David ZamrzlaMM30Velká žízeň 00:46:210 m
2.841Václav HladíkMM30Provodín00:47:010 m
3.908Čestmír Jeřábek MM40Nový Jičín 00:48:000 m
4.870Pavel RůžičkaMM60Český běžecký klub00:48:130 m
5.395Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:48:160 m
6.904Michal AndělMM5000:51:010 m
6.905Michal Anděl MM5000:51:010 m
6.906Michal AndělMM5000:51:010 m
9.948Petr BroukMM60Radler Atletik00:51:430 m
10.529Petr B.MM5000:52:170 m
11.365Zdenek S.MM5000:52:350 m
12.146Roman ŠtípekMM50Flat White Racers00:53:450 m
13.970Jiří BřoušekMM40Sokol Březník00:55:330 m
14.779Michal HolíčekMM50Brutal Death Metal00:55:460 m
15.591Lukáš AltMM50ZŠ Nehvizdy00:56:240 m
16.214Frantisek HanykýřMM60Bajky z Haidy00:56:460 m
17.629Michal Anděl MM5000:57:020 m
18.180David PilařMM3000:57:230 m
19.703Vladimír KnirschMM40Litovel00:59:120 m
20.174Petr JandaMM50Palma tým00:59:390 m
21.677Jiří HolečekMM50Sráčů00:59:510 m
22.563Michal KahounMM60MHA Humpolec01:00:270 m
23.430Lukas M.MM4001:00:440 m
24.80Michal ExnerMM4001:00:490 m
25.239Martin D.MM4001:00:500 m
26.956Karel G.MM6001:00:570 m
27.793Miroslav FassatiMM60+RUN magazín team01:01:260 m
28.840Jarda V.MM3001:01:570 m
29.789Stanislav LiškaMM6001:02:180 m
30.440Miloš HruškaMM50MHUL01:02:550 m
31.377Radek VidomusMM5001:03:130 m
32.972Tomáš RálišMM50Staré Hradiště01:03:340 m
33.349Otto K.MM5001:03:450 m
34.942Michal KřižákMM2001:04:260 m
35.742Tomas P.MM4001:04:270 m
36.818Michal HádlerMM6001:04:470 m
37.643Ondřej SobekMM3001:05:220 m
38.341Kryštof Musil MM2001:05:590 m
39.932Lukáš KysilkaMM4001:06:100 m
40.826David Anděl MM1301:06:220 m
41.427Jaroslav GricMM5001:06:280 m
42.224Petr J.MM50#necosnohama01:06:430 m
43.60Jan DlouhýMM40Řetenice01:07:440 m
44.522Miroslav MacíčekMM40DODO bike team01:08:000 m
45.217Martin BříštělaMM50M2M01:08:160 m
46.408Lukáš ŠlosarMM40DogUniversal01:08:240 m
47.307Michal LešovskýMM30Rezibike01:08:280 m
48.760Tomáš P.MM5001:08:290 m
49.34Ladislav F.MM40Unlimited Nutri Clinic 01:08:420 m
50.221Emil KyklošMM4001:09:120 m
51.771Antonín TylšMM1001:09:160 m
51.772Václav TylšMM1001:09:160 m
53.171Tomáš MíkaMM3001:09:210 m
54.879Marek VítovecMM3001:09:260 m
55.537Radek HavelkaMM4001:09:350 m
56.713Ondřej TrnkaMM4001:10:380 m
57.98Vlastimil Purč P.MM50Zamotané tkaničky01:11:030 m
58.815David SteinhauserMM5001:11:310 m
59.335Radek TichýMM40Ticháči01:12:000 m
60.250Lukáš F.MM4001:12:110 m
61.759Aleš H.MM50Pobuding01:12:590 m
62.303Ondřej H.MM2001:13:450 m
63.505Jindřich V.MM4001:13:510 m
64.83Michal PatkaMM50Bělohradáci01:14:020 m
65.213Jakub Hersina H.MM4001:14:350 m
66.425Jan Blažek MM4001:14:480 m
66.675Jan Blažek.. MM4001:14:480 m
68.251Josef VodaMM3001:15:020 m
69.784Miroslav Křížek KřížekMM40Šneci v běhu01:15:270 m
70.716Jakub ŠkrdlaMM4001:16:060 m
71.432Petr VacekMM40Sdh Nezbavětice01:16:130 m
72.354Pavel vales V.MM6001:16:470 m
73.9Martin PospíšilMM4001:17:190 m
74.289Petr BenediktMM60Rozběháme Rakovník01:17:350 m
75.910Milan V.MM5001:18:130 m
76.941Jan Dvořáček D.MM4001:18:240 m
77.638Jiří NavrkalMM5001:18:310 m
78.262Roman VeselýMM5001:19:040 m
79.918Matěj ValskýMM3001:20:000 m
80.175Patrik MencMM4001:22:010 m
81.923Milan KlímaMM5001:22:140 m
82.333Petr K.MM50AK86769801:22:490 m
83.398Josef M.MM60+Cyklo01:23:330 m
84.837Adam PlocMM30České Budějovice01:23:400 m
85.355Jiri ProksMM30OlOp01:24:020 m
86.538Jaroslv TomanMM4001:25:150 m
87.953Honza KučeraMM4001:25:540 m
88.338Kryštof Musil MM2001:26:190 m
89.151Jan PetrMM20Ještětice01:28:000 m
90.124David WrzecionkoMM50Kaznějov01:28:260 m
91.152Jiří ŠvorcMM40Ještětice01:28:530 m
92.390Matouš Žmolil MM3001:29:000 m
93.443Ondřej ČvančaraMM30Most01:29:310 m
94.168Martin BláhaMM30Vidlička a nůž01:30:520 m
95.200Jan ZmudaMM4001:31:000 m
96.498Miroslav ŠochMM40BAJKEŘI Slabčice01:31:150 m
97.949Honza KučeraMM40Žichlický drak01:31:160 m
98.940Rosta K.MM50Osamělá zdechlina01:31:220 m
99.823Petr TumpachMM5001:32:040 m
100.647David FialaMM1601:32:250 m
101.326Miroslav FassatiMM60+RUN magazín team01:32:350 m
102.167Aleš Novotný NovotnýMM30Vidlička a nůž01:32:400 m
103.833Tomáš HassaMM50Jablonečtí šneci01:33:080 m
104.323Pavel VondraMM5001:34:290 m
105.90Jiří SchimanekMM4001:34:500 m
106.285Jiří SpěváčekMM10Plamen Chodov01:35:440 m
106.291Jan Spěváček MM7Plamen Chodov01:35:440 m
106.292Jiří Spěváček MM40Plamen Chodov01:35:440 m
109.626Martin JelenMM6001:37:010 m
110.588Jiří K.MM60+01:38:310 m
110.976Jan ChalupaMM4001:38:310 m
112.863Petr BlechaMM40Pupíčci01:39:360 m
113.238Marek TvrzníkMM3001:45:130 m
114.568Adam S.MM13SDH Žehušice01:45:340 m
115.294Roman ŠmídMM50MRKK Milovice01:47:400 m
116.917Jiří Hajný HajnýMM40Sportíci Knedlíci 01:48:190 m
117.610Jan KoleszárMM6001:48:300 m
118.687Lukáš DoubekMM4001:48:320 m
119.688Jaroslav TomanMM5001:48:410 m
120.367David Havránek MM13Talent Bike01:49:260 m
121.156Jaroslav ŠedinaMM5001:52:100 m
122.480Richard AuterskyMM60Bruntál Gym Holoubkov01:52:560 m
123.704Vladimír Matyáš MatyášMM5001:53:130 m
124.861Vladimír ČírtekMM5001:53:380 m
125.102Jan Kratochvíl MM5001:54:430 m
126.975Petr KorálekMM40Rock Riders01:55:250 m
127.899Denis Č.MM1001:56:380 m
128.549Dezider ŠkrabskýMM6002:03:320 m
129.3Jakub ŠmídaMM7Rachejtle a Prskoleti02:15:250 m
130.97Michal Frič F.MM4002:16:400 m
131.331Jan FridrichMM3002:34:500 m
132.216Roman D.MM50Enny team Břasy03:22:240 m
133.130David FialaMM30 03:32:270 m
134.137Josef PiskáčekMM5003:33:270 m