Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.757David ZamrzlaMM30Velká žízeň 00:46:210 m
2.841Václav HladíkMM30Provodín00:47:010 m
3.908Čestmír Jeřábek MM40Nový Jičín 00:48:000 m
4.870Pavel RůžičkaMM60Český běžecký klub00:48:130 m
5.395Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:48:160 m
6.904Michal AndělMM5000:51:010 m
6.905Michal Anděl MM5000:51:010 m
6.906Michal AndělMM5000:51:010 m
9.948Petr BroukMM60Radler Atletik00:51:430 m
10.212Alena SmažíkováŽZ50Tábor00:52:100 m
11.529Petr B.MM5000:52:170 m
12.365Zdenek S.MM5000:52:350 m
13.146Roman ŠtípekMM50Flat White Racers00:53:450 m
14.530Hana V.ŽZ4000:55:020 m
15.970Jiří BřoušekMM40Sokol Březník00:55:330 m
16.779Michal HolíčekMM50Brutal Death Metal00:55:460 m
17.364Andrea SumcováŽZ5000:56:050 m
18.591Lukáš AltMM50ZŠ Nehvizdy00:56:240 m
19.214Frantisek HanykýřMM60Bajky z Haidy00:56:460 m
20.629Michal Anděl MM5000:57:020 m
21.297Dita KoubováŽZ50Prostě běž Stará Ves00:57:040 m
21.524Jana Š.ŽZ5000:57:040 m
23.180David PilařMM3000:57:230 m
24.531Zdeňka PetrováŽZ3000:57:560 m
25.703Vladimír KnirschMM40Litovel00:59:120 m
26.174Petr JandaMM50Palma tým00:59:390 m
27.677Jiří HolečekMM50Sráčů00:59:510 m
28.667Olga K.ŽZ4001:00:200 m
29.563Michal KahounMM60MHA Humpolec01:00:270 m
29.652Jitka ŠvejdováŽZ50Kladno01:00:270 m
31.430Lukas M.MM4001:00:440 m
32.80Michal ExnerMM4001:00:490 m
33.239Martin D.MM4001:00:500 m
34.956Karel G.MM6001:00:570 m
35.792Gabriela FassatiŽZ60RUN magazín team01:01:170 m
36.793Miroslav FassatiMM60+RUN magazín team01:01:260 m
37.840Jarda V.MM3001:01:570 m
38.789Stanislav LiškaMM6001:02:180 m
39.800Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko01:02:490 m
40.440Miloš HruškaMM50MHUL01:02:550 m
41.763Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle01:03:040 m
42.377Radek VidomusMM5001:03:130 m
43.972Tomáš RálišMM50Staré Hradiště01:03:340 m
44.349Otto K.MM5001:03:450 m
45.495Kristýna FassatiŽZ40Rozbehame Jaroměř01:03:580 m
46.942Michal KřižákMM2001:04:260 m
47.742Tomas P.MM4001:04:270 m
48.818Michal HádlerMM6001:04:470 m
49.643Ondřej SobekMM3001:05:220 m
50.72Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky01:05:240 m
51.341Kryštof Musil MM2001:05:590 m
52.932Lukáš KysilkaMM4001:06:100 m
53.826David Anděl MM1301:06:220 m
54.298Vanda HankeŽZ40Prostě běž Stará Ves01:06:240 m
55.427Jaroslav GricMM5001:06:280 m
56.224Petr J.MM50#necosnohama01:06:430 m
57.666Eva RaymanováŽZ4001:06:470 m
58.301Silvie MadziováŽZ50Prostě běž Stará Ves01:07:160 m
59.60Jan DlouhýMM40Řetenice01:07:440 m
60.794Lucie Škrobáková ŠkrobákováŽZ5001:07:580 m
61.522Miroslav MacíčekMM40DODO bike team01:08:000 m
62.106Anna LibichováŽZ40Cyklistika pro radost01:08:050 m
63.241Tereza TymešováŽZ4001:08:120 m
64.217Martin BříštělaMM50M2M01:08:160 m
65.408Lukáš ŠlosarMM40DogUniversal01:08:240 m
66.307Michal LešovskýMM30Rezibike01:08:280 m
67.760Tomáš P.MM5001:08:290 m
68.34Ladislav F.MM40Unlimited Nutri Clinic 01:08:420 m
69.221Emil KyklošMM4001:09:120 m
70.771Antonín TylšMM1001:09:160 m
70.772Václav TylšMM1001:09:160 m
72.171Tomáš MíkaMM3001:09:210 m
73.879Marek VítovecMM3001:09:260 m
74.537Radek HavelkaMM4001:09:350 m
75.513Jana NavrátilováŽZ6001:10:060 m
76.844Jana VondráčkováŽZ6001:10:180 m
77.713Ondřej TrnkaMM4001:10:380 m
77.714Eliška AbrahamováŽZ3001:10:380 m
79.750Klára NoskováŽZ3001:11:010 m
80.98Vlastimil Purč P.MM50Zamotané tkaničky01:11:030 m
81.220Marie Hujdičová ŽZ4001:11:300 m
82.815David SteinhauserMM5001:11:310 m
83.749Radka NoskováŽZ5001:11:500 m
84.334Vladimíra TicháŽZ40Ticháči01:12:000 m
84.335Radek TichýMM40Ticháči01:12:000 m
86.250Lukáš F.MM4001:12:110 m
87.474Zuzana BartovaŽZ6001:12:340 m
88.336Radka TicháŽZ13Ticháči01:12:350 m
89.87Ilona VejtasováŽZ50Haki Run01:12:410 m
90.740Ilona MarkováŽZ3001:12:440 m
91.337Markéta TicháŽZ13Ticháči01:12:580 m
92.759Aleš H.MM50Pobuding01:12:590 m
93.91Marta S.ŽZ4001:13:150 m
94.303Ondřej H.MM2001:13:450 m
95.399Renáta Maděrová ŽZ5001:13:510 m
95.505Jindřich V.MM4001:13:510 m
97.83Michal PatkaMM50Bělohradáci01:14:020 m
98.541Julie RásochováŽZ2001:14:200 m
99.213Jakub Hersina H.MM4001:14:350 m
100.425Jan Blažek MM4001:14:480 m
100.675Jan Blažek.. MM4001:14:480 m
102.66Alena SLAVÍKOVÁŽZ4001:14:520 m
103.251Josef VodaMM3001:15:020 m
104.509Martina PaulováŽZ30Body Care01:15:110 m
105.78Monika R.ŽZ50Brno01:15:200 m
106.539Karolína MajorováŽZ3001:15:260 m
107.784Miroslav Křížek KřížekMM40Šneci v běhu01:15:270 m
108.716Jakub ŠkrdlaMM4001:16:060 m
109.432Petr VacekMM40Sdh Nezbavětice01:16:130 m
110.354Pavel vales V.MM6001:16:470 m
110.982Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu01:16:470 m
112.267Monika HanouskováŽZ3001:17:050 m
113.56Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu01:17:150 m
114.9Martin PospíšilMM4001:17:190 m
115.289Petr BenediktMM60Rozběháme Rakovník01:17:350 m
116.42Gabriela FilakovskáŽZ50Nová Bystřice01:17:540 m
117.30Marie KunstátováŽZ50Seběhli se na netu01:18:070 m
118.909Simona V.ŽZ4001:18:130 m
118.910Milan V.MM5001:18:130 m
120.288Romana B.ŽZ40Rozběháme Rakovník01:18:240 m
119.941Jan Dvořáček D.MM4001:18:240 m
122.638Jiří NavrkalMM5001:18:310 m
123.262Roman VeselýMM5001:19:040 m
124.500Jaroslava VeseckáŽZ4001:19:090 m
125.599Hedvika H.ŽZ5001:19:190 m
126.696Kateřina Štefková ŽZ4001:19:410 m
127.918Matěj ValskýMM3001:20:000 m
128.207Martina ŠEDIVÁ ŽZ50Marťas 01:20:410 m
129.8Miluše ŠtenglováŽZ5001:20:540 m
130.608Lenka Skořepová S.ŽZ3001:20:590 m
131.426Petra TřískováŽZ40Příbram01:21:150 m
132.84Jana KřistkováŽZ50koloběžka01:21:540 m
133.980Barbora Hronová HronováŽZ40Spojenci sportovců na vozíku01:21:550 m
134.175Patrik MencMM4001:22:010 m
135.892Jaroslava BoštickáŽZ4001:22:040 m
136.923Milan KlímaMM5001:22:140 m
137.553Michaela SomerlikováŽZ40Havířov01:22:180 m
138.973Vendula Ďurčíková ĎurčíkováŽZ3001:22:410 m
139.333Petr K.MM50AK86769801:22:490 m
140.570Lenka Kloboucni KloboucniŽZ5001:23:020 m
141.810Martina P.ŽZ4001:23:230 m
142.397Lenka M.ŽZ40Cyklo01:23:330 m
142.398Josef M.MM60+Cyklo01:23:330 m
144.837Adam PlocMM30České Budějovice01:23:400 m
145.355Jiri ProksMM30OlOp01:24:020 m
146.352Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi01:24:070 m
147.860Marcela Balková ŽZ5001:24:400 m
148.172Petra MencováŽZ4001:24:450 m
149.816Eliška AltováŽZ16Tomova závodnice01:25:030 m
150.538Jaroslv TomanMM4001:25:150 m
151.249Natálie KřižákováŽZ2001:25:520 m
152.953Honza KučeraMM4001:25:540 m
153.338Kryštof Musil MM2001:26:190 m
154.894Adéla ŠochováŽZ16BAJKEŘI Slabčice01:27:390 m
155.151Jan PetrMM20Ještětice01:28:000 m
156.934Miriam Musilová ŽZ40Prostě běž! 01:28:170 m
157.124David WrzecionkoMM50Kaznějov01:28:260 m
158.774Marcela MelounováŽZ5001:28:470 m
159.721Lucia VantrubováŽZ4001:28:490 m
160.152Jiří ŠvorcMM40Ještětice01:28:530 m
161.390Matouš Žmolil MM3001:29:000 m
162.663Lucie BártováŽZ4001:29:170 m
163.635Dáša Malá ŽZ40SOP-AMA-Společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel 01:29:210 m
164.290Julie Kašová KašováŽZ4001:29:260 m
165.443Ondřej ČvančaraMM30Most01:29:310 m
166.602Nikča VránováŽZ3001:29:590 m
167.20Věra StaškováŽZ50Krnov01:30:120 m
167.299Leona Ikonomidisovà IkonomidisováŽZ5001:30:120 m
169.577Linda JuricováŽZ40Varnsdorf01:30:490 m
170.168Martin BláhaMM30Vidlička a nůž01:30:520 m
171.200Jan ZmudaMM4001:31:000 m
172.575Vladimíra JuricováŽZ50Varnsdorf01:31:080 m
173.498Miroslav ŠochMM40BAJKEŘI Slabčice01:31:150 m
174.949Honza KučeraMM40Žichlický drak01:31:160 m
175.940Rosta K.MM50Osamělá zdechlina01:31:220 m
176.769Barča S.ŽZ20Kalovajti a Skaličané01:31:310 m
177.147Pavla Nováková ŽZ5001:31:550 m
178.823Petr TumpachMM5001:32:040 m
179.647David FialaMM1601:32:250 m
180.326Miroslav FassatiMM60+RUN magazín team01:32:350 m
181.167Aleš Novotný NovotnýMM30Vidlička a nůž01:32:400 m
182.19Jana BuchtováŽZ5001:32:440 m
183.411Tereza Borbélyová B.ŽZ3001:32:530 m
184.833Tomáš HassaMM50Jablonečtí šneci01:33:080 m
185.74Kristýna Vlachynská ŽZ50HaKi-Run01:33:170 m
186.834Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci01:33:400 m
187.223Michaela K.ŽZ3001:33:420 m
188.564Zdeňka Ď.ŽZ50SDH Žehušice01:33:480 m
189.822Veronika Tumpachová ŽZ5001:34:110 m
190.323Pavel VondraMM5001:34:290 m
191.90Jiří SchimanekMM4001:34:500 m
191.625Ivana JelenováŽZ5001:34:500 m
193.607Alena KlementováŽZ40Podzimní šlapání01:34:510 m
194.285Jiří SpěváčekMM10Plamen Chodov01:35:440 m
194.286Barbora SpěváčkováŽZ40Plamen Chodov01:35:440 m
194.291Jan Spěváček MM7Plamen Chodov01:35:440 m
194.292Jiří Spěváček MM40Plamen Chodov01:35:440 m
198.857Pavlína Macháčková ŽZ4001:35:510 m
199.641Libuše F.ŽZ5001:36:000 m
200.149Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska 01:36:070 m
201.142Nikola AdámkováŽZ3001:36:290 m
202.144Jana SilnouškováŽZ1601:36:450 m
203.626Martin JelenMM6001:37:010 m
204.48Kateřina BorutováŽZ50Velemín01:37:080 m
205.325Gabriela FassatiŽZ60RUN magazín team01:37:360 m
206.933Miroslava Křížová KřížováŽZ6001:38:150 m
207.825Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody01:38:210 m
207.827Jana K.ŽZ13Holky do nepohody01:38:210 m
207.831Nikol K.ŽZ16Holky do nepohody01:38:210 m
210.588Jiří K.MM60+01:38:310 m
208.976Jan ChalupaMM4001:38:310 m
212.569Julča S.ŽZ10SDH Žehušice01:38:430 m
213.863Petr BlechaMM40Pupíčci01:39:360 m
213.864Peťa VeterníkováŽZ40Pupíčci 01:39:360 m
215.232Barbora KoblasováŽZ5001:39:440 m
216.71Petra MazalováŽZ40Brno01:40:160 m
217.691Lenka Topinková TopinkováŽZ5001:40:280 m
218.571Anička R.ŽZ1001:41:020 m
219.969Alena VohankováŽZ60Prostě běž!01:41:410 m
220.155Milena ŠedinováŽZ5001:42:080 m
221.548Jitka ŠkrabskáŽZ6001:42:250 m
222.238Marek TvrzníkMM3001:45:130 m
223.568Adam S.MM13SDH Žehušice01:45:340 m
224.225Lucie J.ŽZ40#necosnohama01:45:450 m
225.65Karina FukováŽZ40Havířov01:47:080 m
226.294Roman ŠmídMM50MRKK Milovice01:47:400 m
227.917Jiří Hajný HajnýMM40Sportíci Knedlíci 01:48:190 m
228.610Jan KoleszárMM6001:48:300 m
229.687Lukáš DoubekMM4001:48:320 m
230.689Jiřina TomanováŽZ5001:48:350 m
231.688Jaroslav TomanMM5001:48:410 m
232.57Market R.ŽZ4001:49:260 m
232.367David Havránek MM13Talent Bike01:49:260 m
234.916Zdeňka HajnáŽZ40Sportíci Knedlíci01:49:490 m
235.515Veronika N.ŽZ4001:51:460 m
236.156Jaroslav ŠedinaMM5001:52:100 m
237.293Adéla SemrádováŽZ50Ženy v klidu01:52:490 m
237.481Monika ZelenáŽZ50Ženy v běhu01:52:490 m
239.480Richard AuterskyMM60Bruntál Gym Holoubkov01:52:560 m
240.704Vladimír Matyáš MatyášMM5001:53:130 m
241.309Jana PavlůskováŽZ5001:53:220 m
242.861Vladimír ČírtekMM5001:53:380 m
243.102Jan Kratochvíl MM5001:54:430 m
244.975Petr KorálekMM40Rock Riders01:55:250 m
245.609Nikola Koleszárová ŽZ3001:56:260 m
246.519Hana Kostlivá K.ŽZ4001:56:330 m
247.899Denis Č.MM1001:56:380 m
248.385Lucie DoležalováŽZ3001:58:340 m
249.21Jana Holemá ŽZ5001:58:450 m
250.41Jana MachováŽZ4002:00:120 m
251.565Kateřina Ď.ŽZ13SDH Žehušice02:01:520 m
252.931Jaroslava U.ŽZ30Kladno02:01:570 m
253.950Gabriela Kišová ŽZ50Rozběháme Česko02:02:160 m
254.964Blanka Stejskalová StejskalováŽZ5002:02:460 m
255.549Dezider ŠkrabskýMM6002:03:320 m
256.442Kateřina DittrichováŽZ5002:03:340 m
257.952Dana Bošková ŽZ40Rozběháme Česko 02:04:550 m
258.851Lucie S.ŽZ50Holky Sýkorky02:07:410 m
258.852Abigail PirvuŽZ1302:07:410 m
260.362Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule-Kadaň02:11:520 m
261.3Jakub ŠmídaMM7Rachejtle a Prskoleti02:15:250 m
262.332Barbora KrausováŽZ3002:16:350 m
263.97Michal Frič F.MM4002:16:400 m
264.620Vladimíra Podráská ŽZ5002:17:050 m
265.621Jana Klímová KlímováŽZ6002:17:190 m
266.356Jana BušováŽZ5002:18:120 m
267.357Tereza BušováŽZ1602:24:470 m
268.86Marcela BräuerováŽZ5002:27:220 m
269.331Jan FridrichMM3002:34:500 m
270.89Mirka VolŽZ50Rimowa Pelhřimov 02:35:590 m
271.126Radka KorbelováŽZ50Kaznějov02:41:080 m
272.59Petra FictumováŽZ50Holýšov02:41:360 m
273.43Lucie GašparcováŽZ40Prostě běž03:02:090 m
274.216Roman D.MM50Enny team Břasy03:22:240 m
275.130David FialaMM30 03:32:270 m
275.131Kateřina DimováŽZ30 03:32:270 m
277.137Josef PiskáčekMM5003:33:270 m
278.747Natálie MlčákováŽZ7CPR Czech team04:21:160 m