Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.212Alena SmažíkováŽZ50Tábor00:52:100 m
2.530Hana V.ŽZ4000:55:020 m
3.364Andrea SumcováŽZ5000:56:050 m
4.297Dita KoubováŽZ50Prostě běž Stará Ves00:57:040 m
4.524Jana Š.ŽZ5000:57:040 m
6.531Zdeňka PetrováŽZ3000:57:560 m
7.667Olga K.ŽZ4001:00:200 m
8.652Jitka ŠvejdováŽZ50Kladno01:00:270 m
9.792Gabriela FassatiŽZ60RUN magazín team01:01:170 m
10.800Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko01:02:490 m
11.763Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle01:03:040 m
12.495Kristýna FassatiŽZ40Rozbehame Jaroměř01:03:580 m
13.72Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky01:05:240 m
14.298Vanda HankeŽZ40Prostě běž Stará Ves01:06:240 m
15.666Eva RaymanováŽZ4001:06:470 m
16.301Silvie MadziováŽZ50Prostě běž Stará Ves01:07:160 m
17.794Lucie Škrobáková ŠkrobákováŽZ5001:07:580 m
18.106Anna LibichováŽZ40Cyklistika pro radost01:08:050 m
19.241Tereza TymešováŽZ4001:08:120 m
20.513Jana NavrátilováŽZ6001:10:060 m
21.844Jana VondráčkováŽZ6001:10:180 m
22.714Eliška AbrahamováŽZ3001:10:380 m
23.750Klára NoskováŽZ3001:11:010 m
24.220Marie Hujdičová ŽZ4001:11:300 m
25.749Radka NoskováŽZ5001:11:500 m
26.334Vladimíra TicháŽZ40Ticháči01:12:000 m
27.474Zuzana BartovaŽZ6001:12:340 m
28.336Radka TicháŽZ13Ticháči01:12:350 m
29.87Ilona VejtasováŽZ50Haki Run01:12:410 m
30.740Ilona MarkováŽZ3001:12:440 m
31.337Markéta TicháŽZ13Ticháči01:12:580 m
32.91Marta S.ŽZ4001:13:150 m
33.399Renáta Maděrová ŽZ5001:13:510 m
34.541Julie RásochováŽZ2001:14:200 m
35.66Alena SLAVÍKOVÁŽZ4001:14:520 m
36.509Martina PaulováŽZ30Body Care01:15:110 m
37.78Monika R.ŽZ50Brno01:15:200 m
38.539Karolína MajorováŽZ3001:15:260 m
39.982Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu01:16:470 m
40.267Monika HanouskováŽZ3001:17:050 m
41.56Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu01:17:150 m
42.42Gabriela FilakovskáŽZ50Nová Bystřice01:17:540 m
43.30Marie KunstátováŽZ50Seběhli se na netu01:18:070 m
44.909Simona V.ŽZ4001:18:130 m
45.288Romana B.ŽZ40Rozběháme Rakovník01:18:240 m
46.500Jaroslava VeseckáŽZ4001:19:090 m
47.599Hedvika H.ŽZ5001:19:190 m
48.696Kateřina Štefková ŽZ4001:19:410 m
49.207Martina ŠEDIVÁ ŽZ50Marťas 01:20:410 m
50.8Miluše ŠtenglováŽZ5001:20:540 m
51.608Lenka Skořepová S.ŽZ3001:20:590 m
52.426Petra TřískováŽZ40Příbram01:21:150 m
53.84Jana KřistkováŽZ50koloběžka01:21:540 m
54.980Barbora Hronová HronováŽZ40Spojenci sportovců na vozíku01:21:550 m
55.892Jaroslava BoštickáŽZ4001:22:040 m
56.553Michaela SomerlikováŽZ40Havířov01:22:180 m
57.973Vendula Ďurčíková ĎurčíkováŽZ3001:22:410 m
58.570Lenka Kloboucni KloboucniŽZ5001:23:020 m
59.810Martina P.ŽZ4001:23:230 m
60.397Lenka M.ŽZ40Cyklo01:23:330 m
61.352Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi01:24:070 m
62.860Marcela Balková ŽZ5001:24:400 m
63.172Petra MencováŽZ4001:24:450 m
64.816Eliška AltováŽZ16Tomova závodnice01:25:030 m
65.249Natálie KřižákováŽZ2001:25:520 m
66.894Adéla ŠochováŽZ16BAJKEŘI Slabčice01:27:390 m
67.934Miriam Musilová ŽZ40Prostě běž! 01:28:170 m
68.774Marcela MelounováŽZ5001:28:470 m
69.721Lucia VantrubováŽZ4001:28:490 m
70.663Lucie BártováŽZ4001:29:170 m
71.635Dáša Malá ŽZ40SOP-AMA-Společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel 01:29:210 m
72.290Julie Kašová KašováŽZ4001:29:260 m
73.602Nikča VránováŽZ3001:29:590 m
74.20Věra StaškováŽZ50Krnov01:30:120 m
74.299Leona Ikonomidisovà IkonomidisováŽZ5001:30:120 m
76.577Linda JuricováŽZ40Varnsdorf01:30:490 m
77.575Vladimíra JuricováŽZ50Varnsdorf01:31:080 m
78.769Barča S.ŽZ20Kalovajti a Skaličané01:31:310 m
79.147Pavla Nováková ŽZ5001:31:550 m
80.19Jana BuchtováŽZ5001:32:440 m
81.411Tereza Borbélyová B.ŽZ3001:32:530 m
82.74Kristýna Vlachynská ŽZ50HaKi-Run01:33:170 m
83.834Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci01:33:400 m
84.223Michaela K.ŽZ3001:33:420 m
85.564Zdeňka Ď.ŽZ50SDH Žehušice01:33:480 m
86.822Veronika Tumpachová ŽZ5001:34:110 m
87.625Ivana JelenováŽZ5001:34:500 m
88.607Alena KlementováŽZ40Podzimní šlapání01:34:510 m
89.286Barbora SpěváčkováŽZ40Plamen Chodov01:35:440 m
90.857Pavlína Macháčková ŽZ4001:35:510 m
91.641Libuše F.ŽZ5001:36:000 m
92.149Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska 01:36:070 m
93.142Nikola AdámkováŽZ3001:36:290 m
94.144Jana SilnouškováŽZ1601:36:450 m
95.48Kateřina BorutováŽZ50Velemín01:37:080 m
96.325Gabriela FassatiŽZ60RUN magazín team01:37:360 m
97.933Miroslava Křížová KřížováŽZ6001:38:150 m
98.825Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody01:38:210 m
98.827Jana K.ŽZ13Holky do nepohody01:38:210 m
98.831Nikol K.ŽZ16Holky do nepohody01:38:210 m
101.569Julča S.ŽZ10SDH Žehušice01:38:430 m
102.864Peťa VeterníkováŽZ40Pupíčci 01:39:360 m
103.232Barbora KoblasováŽZ5001:39:440 m
104.71Petra MazalováŽZ40Brno01:40:160 m
105.691Lenka Topinková TopinkováŽZ5001:40:280 m
106.571Anička R.ŽZ1001:41:020 m
107.969Alena VohankováŽZ60Prostě běž!01:41:410 m
108.155Milena ŠedinováŽZ5001:42:080 m
109.548Jitka ŠkrabskáŽZ6001:42:250 m
110.225Lucie J.ŽZ40#necosnohama01:45:450 m
111.65Karina FukováŽZ40Havířov01:47:080 m
112.689Jiřina TomanováŽZ5001:48:350 m
113.57Market R.ŽZ4001:49:260 m
114.916Zdeňka HajnáŽZ40Sportíci Knedlíci01:49:490 m
115.515Veronika N.ŽZ4001:51:460 m
116.293Adéla SemrádováŽZ50Ženy v klidu01:52:490 m
116.481Monika ZelenáŽZ50Ženy v běhu01:52:490 m
118.309Jana PavlůskováŽZ5001:53:220 m
119.609Nikola Koleszárová ŽZ3001:56:260 m
120.519Hana Kostlivá K.ŽZ4001:56:330 m
121.385Lucie DoležalováŽZ3001:58:340 m
122.21Jana Holemá ŽZ5001:58:450 m
123.41Jana MachováŽZ4002:00:120 m
124.565Kateřina Ď.ŽZ13SDH Žehušice02:01:520 m
125.931Jaroslava U.ŽZ30Kladno02:01:570 m
126.950Gabriela Kišová ŽZ50Rozběháme Česko02:02:160 m
127.964Blanka Stejskalová StejskalováŽZ5002:02:460 m
128.442Kateřina DittrichováŽZ5002:03:340 m
129.952Dana Bošková ŽZ40Rozběháme Česko 02:04:550 m
130.851Lucie S.ŽZ50Holky Sýkorky02:07:410 m
130.852Abigail PirvuŽZ1302:07:410 m
132.362Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule-Kadaň02:11:520 m
133.332Barbora KrausováŽZ3002:16:350 m
134.620Vladimíra Podráská ŽZ5002:17:050 m
135.621Jana Klímová KlímováŽZ6002:17:190 m
136.356Jana BušováŽZ5002:18:120 m
137.357Tereza BušováŽZ1602:24:470 m
138.86Marcela BräuerováŽZ5002:27:220 m
139.89Mirka VolŽZ50Rimowa Pelhřimov 02:35:590 m
140.126Radka KorbelováŽZ50Kaznějov02:41:080 m
141.59Petra FictumováŽZ50Holýšov02:41:360 m
142.43Lucie GašparcováŽZ40Prostě běž03:02:090 m
143.131Kateřina DimováŽZ30 03:32:270 m
144.747Natálie MlčákováŽZ7CPR Czech team04:21:160 m