Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.583David BlažekMM13TUFO Pardus Prostějov00:19:460 m
2.407Antonín MadziaMM1300:23:220 m
3.227Lukáš BaxaMM13SK Bivoj Litvínov00:23:300 m
4.533Eliška JelínkováŽZ1300:27:010 m
5.283Adélka MalinskáŽZ7MTB team RZ00:29:150 m
6.813Sofia SebastianelliŽZ1300:30:110 m
7.261Michal KorábikMM13Tábor00:31:260 m
8.921Jiří MastnýMM7Cyklistika pro radost00:31:270 m
9.920Jakub MastnýMM4Cyklistika pro radost00:32:290 m
10.722Soňa OdvodyŽZ1000:33:050 m
11.350Matyáš TrojanMM10Talent Bike00:33:190 m
12.700Šimon DudekMM13Březiny00:34:050 m
13.787Dominik VeseckýMM1300:34:320 m
14.729Tomáš PrausMM7Záchlumí00:34:340 m
15.664František BártaMM1000:34:450 m
16.560Kryštof KašparovskýMM10SK Troopers00:35:370 m
17.778Sofie PergnerováŽZ1000:35:540 m
18.76Amalie C.ŽZ10B4 Team Sumperk00:36:130 m
19.348Karolína KunstátováŽZ1000:37:160 m
20.728Lenka PrausováŽZ7Záchlumí00:37:270 m
21.723Světlana Ryšánková RyšánkováŽZ6000:37:310 m
22.717Sebastian LepacekMM700:39:160 m
23.436Karolínka RadimerskáŽZ700:39:430 m
24.832Jakub CharvátMM10Jablonečtí šneci00:41:040 m
25.546Tereza V.ŽZ1300:41:060 m
26.107Matyáš LibichMM700:41:080 m
27.381Michael KosMM1000:41:200 m
27.382Veronika KosováŽZ700:41:200 m
29.737Kateřina JedličkováMM13Oddíl sportovního plavání Hodonín 00:42:080 m
30.173Vanessa MencováŽZ1300:42:120 m
31.735Elen Jedličkova ŽZ10Oddíl sportovního plavání Hodonín 00:42:270 m
32.176Veronika RyskováŽZ10Rozběháme Strakonice 00:43:000 m
33.895Vojtěch MálekMM1300:43:030 m
33.896Veronika MálkováŽZ1300:43:030 m
35.233Matyáš KoblasaMM700:44:260 m
36.527Samuel B.MM1000:44:400 m
37.699Nikol K.ŽZ16Holky do nepohody00:46:370 m
38.698Jana K.ŽZ13Holky do nepohody00:46:410 m
39.108Tereza LibichováŽZ700:47:360 m
40.186Anonymní běžecMM700:49:060 m
41.545Jan V.MM10TITAN TRILIFE00:49:470 m
42.669Daniel HubáčekMM1000:50:100 m
43.786Daniel VeseckýMM1000:50:280 m
44.665Ondřej BártaMM1000:53:120 m
45.358ZŠ STARÉ KŘEČANY 3. A 4. ROČNÍKŽZ1000:55:000 m
46.441Tobiáš SainerMM1000:55:260 m
47.81Kateřina ČástkováŽZ30Šneci v běhu00:56:270 m
48.573Veronika PapouškováŽZ1000:59:340 m
49.572Zdeňka PapouškováŽZ700:59:350 m
50.18Eliška ChudobováŽZ40Šneci v běhu 00:59:530 m
51.449Martin H.MM13VLK JL SVK01:07:150 m
52.452Max Kadlčík MM10Šílená smečka 01:10:440 m
53.814Hugo H.MM701:23:240 m
54.683Martin BalíkMM401:27:520 m
54.690Ondřej BalíkMM701:27:520 m
56.410Sofinka G.ŽZ701:33:520 m