Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.162Tomáš Zezula MM40Cycling Brno 02:48:150 m
2.328Jan MoravecMM50Team Adam02:57:320 m
3.423Petr Cyklomagor JadernýMM40Gapp-System Cabtech02:57:330 m
4.310Martin Felkl MM50Cyklistika pro Radost 03:02:410 m
5.501Ondřej ZemanMM40Kola Bakus03:08:100 m
6.877Roman PetřvalskýMM50Fotbal Soběchleby 03:17:300 m
7.820Vašek CieslarMM40HC Javorový03:18:130 m
8.983Jan Putschögl MM5003:20:200 m
9.593Jiří ŠišákMM4003:25:010 m
10.163Jiří LehejčekMM50PKSport Jindřichův Hradec03:25:330 m
11.136Lubomír VlčekMM50Šumperk03:26:170 m
12.855Karel LukešMM40Plzeň v žíle03:27:300 m
13.49Jakub ZimaMM4003:29:340 m
14.191Marek N.MM5003:31:530 m
15.903Miroslav MakovičkaMM50Prachatice 17:1703:34:590 m
16.273Tomáš MacíčekMM40DODO bike team03:37:590 m
17.756David ZamrzlaMM30Velká žízeň03:39:580 m
18.435Karel S.MM50ToiToi Cykloklub Slaný03:42:530 m
19.922Lukáš Jelínek MM40Decathlon Chodov 03:43:490 m
20.854Jaroslav VondrákMM40Nadšený cyklista Kladno03:44:460 m
21.673Zdeněk Brazdil MM50rexite zambicos Zlín 03:46:370 m
22.935Martin StaníčekMM50VKK03:49:160 m
23.420Petr ŠefaraMM3004:00:180 m
24.734Marek Jedlička MM50Oddíl sportovního plavání Hodonín 04:00:530 m
25.627Ales KocourekMM6004:02:400 m
26.812Lukáš J.MM60MB Ski Team04:09:420 m
27.858Michal HolíčekMM50Brutal Death Metal04:10:100 m
28.881Martin WolfMM40wolfgang04:13:270 m
29.235Marek S.MM3004:15:550 m
30.828Michal FraněkMM40cyklistika pro radost04:19:540 m
31.409Mirek Košátko MM30Cyklistika pro radost 04:20:060 m
32.313Tomáš KůrkaMM40Rohde & Schwarz04:20:190 m
33.206Ivan KočíMM40Gravel team Chomutov04:28:200 m
34.804Milena BarákováŽZ4004:36:310 m
35.755Pavlína HejkalováŽZ3004:40:400 m
36.312Jiří ValiguraMM4005:08:360 m