Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.951Honza Ecler MM40UNLIMITED NUTRI CLINIC 01:29:220 m
2.902Petr Cyklomagor JadernýMM40Gapp-System Cabtech01:32:470 m
3.636Peter MakovickýMM40UNLIMITED NUTRI CLINIC01:34:190 m
4.743Bronislav Chloupek MM50Cyklistika pro radost 01:37:030 m
5.890Stanislav Kotlan KotlanMM40Hlavně dojet01:47:500 m
6.850Václav ZáhoraMM4001:49:260 m
7.767Miloslav MastnýMM40Cyklistika pro radost01:54:260 m
8.161Martin MalinskyMM50MTB team RZ01:54:540 m
9.210Miroslav JozaMM30Cyklo Kohout Multicar- CB01:54:580 m
10.211Barbora BuštováŽZ30Cyklo Kohout Multicar- CB01:55:140 m
11.380Radim NosekMM5001:55:510 m
12.157Jaromír Černík MM50Krkonoše CCC01:57:070 m
13.580David PergnerMM60RACING TEAM JIČÍN 01:58:030 m
14.672Vojtěch LampartMM3001:58:490 m
15.775Luca Sebastianelli MM60Racing Team Jičín 01:59:000 m
16.378Jiří P.MM60Redpoint team01:59:080 m
17.394Jaroslav JindrleMM30DECATHLON Cycling Team01:59:540 m
18.536Oldřich SukMM50Bikespace Team Tábor01:59:570 m
19.329Jan Dedera DederaMM20RIDEKO bike shop02:00:330 m
20.958Radek FajkusMM20Gold team Benátky nad Jizerou02:01:000 m
21.264Jan SvobodaMM5002:03:050 m
22.751Lucie Linková ŽZ40Krkonoše CCC 02:03:540 m
23.231Michal ČernýMM4002:06:130 m
24.554František HanykýřMM60Bajky z Haidy02:06:490 m
25.165Tomáš RykalaMM4002:07:000 m
26.653Martin StaníčekMM50VKK02:07:130 m
27.242Michal Ševčík MM3002:07:430 m
28.955Ondřej PrusMM3002:08:370 m
29.182Kateřina BaťkováŽZ50MTB Auto CB02:09:550 m
30.181Adam TušlMM50MTB Auto CB02:10:060 m
31.164Petra RykalováŽZ4002:10:150 m
32.376Václav HeřmanMM40None02:10:270 m
33.135Milan StránskýMM5002:11:050 m
34.693Pavel K.MM50Chlastana racing02:11:120 m
35.177Josef FialaMM40IBD v sedle02:11:290 m
36.240Jana KovářováŽZ50HerbyServis02:13:150 m
37.55Kateřina Gřešková ŽZ50Ostrava02:14:200 m
38.383Jakub PašavaMM30ŠÁN02:17:000 m
39.460Hana V.ŽZ4002:17:150 m
40.939Kateřina Štefková ŽZ4002:17:250 m
41.535Petr PietraszMM4002:19:080 m
42.166Pavel RůžičkaMM60Český běžecký klub02:19:240 m
43.437Dušan VávraMM50MTB Saláti Vracov02:19:530 m
44.624Iva Šafránková 1ŽZ60Rezavý řetěz Pátek02:20:090 m
45.924Zuzana BártováŽZ6002:22:000 m
46.838Tomáš RálišMM50Staré Hradiště02:22:310 m
47.140Jiří J.MM5002:23:050 m
48.277Veronika BarnetováŽZ30Pardubice Bikers02:23:490 m
49.169Tom DojavaMM5002:24:130 m
50.447Alena BöhmováŽZ5002:24:150 m
51.843Alžběta V.ŽZ3002:24:260 m
52.204Jaroslav S.MM50SK Horni Ves02:24:280 m
53.662Jakub PrachařMM3002:25:440 m
54.866Jan KnittelMM60+02:26:220 m
55.506Michal Machalinek MachalinekMM4002:26:500 m
56.361Jitka Zmija Kučerová ŽZ5002:26:590 m
57.446Vladimír BöhmMM5002:27:000 m
58.959Tomáš Svoboda SvobodaMM4002:27:110 m
59.373Michal PovýšilMM4002:27:230 m
60.215Vendula Ďurčíková ŽZ3002:27:440 m
61.112Lucie DospíšilováŽZ50Odol team02:28:060 m
62.119Jan KrošlákMM60+UKP team02:28:140 m
62.120Eliška KrošlákováŽZ60UKP team02:28:140 m
64.644Václav TylšMM4002:28:180 m
65.296Zdenka MladkovaŽZ50Trilobit02:28:200 m
66.748Jan VondráčekMM5002:28:320 m
67.417Radek ElgerMM1602:30:090 m
68.193Václav Pilny PilnyMM4002:30:240 m
69.105Robert Libich LibichMM50Cyklistika pro radost02:30:400 m
70.205Pavel KabíčekMM3002:30:490 m
71.61Zdeněk Wohlrab MM50Karlovy Vary 02:31:200 m
72.421Michal HolíčekMM50Brutal Death Metal02:32:410 m
73.883Jana V.ŽZ5002:33:460 m
74.637Miloslav BrožMM5002:34:030 m
75.642Ladislav VodičkaMM5002:35:170 m
76.766Tomáš Svoboda SvobodaMM4002:36:080 m
77.853Pavel MatuszekMM4002:36:580 m
78.351Miroslav TrojanMM50Talent Bike02:37:100 m
79.521Petr B.MM5002:37:490 m
80.765Veronika Eva V.ŽZ4002:38:080 m
81.179Peťulle A.ŽZ4002:38:220 m
82.123Vaclav HurtMM4002:38:480 m
83.954Jaroslava HulcováŽZ60Prostě běž!02:39:040 m
84.846Pavel B.MM4002:39:190 m
85.218Petr ŽižkaMM50Valtířov02:39:220 m
86.798Ondřej SobekMM3002:41:030 m
87.848Radek P.MM50Ovocnáři Lipovka02:41:160 m
88.444Tomáš P.MM4002:41:250 m
89.79Jana B.ŽZ5002:41:370 m
90.651Pepa ZouharMM50BBC Dělostřílny02:42:470 m
91.711Martin PerlíkMM60Jula Team Nepal02:43:300 m
92.579Miroslav MacíčekMM60DODO bike team02:43:510 m
93.758Michal ChrudinaMM4002:43:540 m
94.353Iva ŠafránkováŽZ60Rezavý řetěz Pátek02:44:550 m
95.631Patrik Gregor GregorMM3002:45:140 m
96.317Vlaďka H.ŽZ50ABC Bike team02:46:410 m
97.915Stanislav HulecMM60Prostě běž!02:48:430 m
98.799Pavel Navrátil MM50Havlíčkův Brod 02:49:500 m
99.402Katerina Kay NovakovaŽZ5002:49:530 m
100.707Dominik MenzelMM2002:50:080 m
101.702Jiří NavrkalMM5002:50:260 m
102.847Marie S.ŽZ4002:50:540 m
103.300Láďa ŠamulkaMM50Šneci v běhu02:51:060 m
104.674Stanislav Běleš MM4002:52:440 m
105.561Jan GrézlMM60+Vyškov02:53:450 m
105.562Jarmila ŠebestováŽZ6002:53:450 m
107.400Martina M.ŽZ5002:53:520 m
108.270Iva T.ŽZ40TRX family team02:55:530 m
109.387Bohumil ProvazníkMM6002:56:350 m
110.315Milan Hulín MM4002:57:200 m
111.258Jana RovňaníkŽZ40bábovky02:59:330 m
112.782Tomáš Pešek MM40Sám za sebe :-)03:00:570 m
113.132Daniel KrizMM4003:01:550 m
114.550Zuzana TvrdáŽZ40ABC Bike Team03:02:460 m
115.876Svatopluk BarákMM60+03:03:470 m
115.878Soňa NovákováŽZ6003:03:470 m
117.773Péťa SochorMM50SK Sochoříci03:04:200 m
118.314Pavlina Křížová ŽZ50Canyon03:05:030 m
119.862David Bartoš MM4003:05:080 m
120.271Zdeněk M.MM50TRX family team 03:07:230 m
121.680Štěpán JankovskýMM50Canyon 03:09:430 m
122.727Dagmar NěmcováŽZ30Matky na mateřský03:11:550 m
123.595Veronika DidkováŽZ3003:13:130 m
124.594Martin H.MM4003:16:330 m
125.492Anna Holečková ŽZ3003:20:470 m
126.327Roman VaněkMM50Vemena na kole03:23:160 m
127.491Jakub HorynaMM40Hovrch03:24:070 m
128.552Vladimír MatyášMM5003:26:410 m
128.744Josef FialaMM4003:26:410 m
130.118Jiří MelchrMM4003:27:430 m
131.596Kamila M.ŽZ5003:33:200 m
131.597Marek M.MM5003:33:200 m
133.269Aneta ChodorováŽZ30Trx family team03:34:570 m
134.260Štěpán Mareček MarečekMM5003:41:270 m
135.276Ondřej ChrapekMM50ABC03:41:380 m
136.659Luboš O.MM50Vrchařská koruna Krnovska03:47:200 m
137.451Klára PaškováŽZ5003:47:320 m
138.469Petr KorálekMM40Rock Riders03:49:020 m
139.415Monika H.ŽZ2004:24:100 m
140.797Jana NavrátilováŽZ6004:51:550 m
141.865Natálie Dosedělová ŽZ1605:19:130 m
142.17Sandra N.ŽZ40Beskydští pacoši06:44:340 m