Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíš, jak jsi dopadl(a) ty, nebo tví přátelé z týmu. Stejně tak si můžeš filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máš i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka. Pokud ve výsledcích najdeš nějakou nesrovnalost, napiš nám a my to prověříme.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány! 
Výsledky jsou finální až po skončení závodu a zveřejnění diplomů.

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasNastoupánoDiplom
1.658Radek FajkusMM20Gold team Benátky nad Jizerou01:24:390 m
2.208Miroslav JozaMM30Cyklo Kohout Multicar- CB01:26:550 m
3.581Roman KněžíkMM50pivovar Zubaté slunko01:29:500 m
4.104Karel LukešMM40Plzeň v žíle01:32:430 m
5.272Aleš NohejlMM4001:33:180 m
6.396Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary01:33:300 m
7.705Radek Novotný NovotnýMM50OCK Osík01:33:320 m
8.438Patrik ŠnajdrMM30AZ FITNESS TEAM BRNO 01:34:030 m
9.960Rostislav N.MM5001:35:300 m
10.510Čestmír Jeřábek MM40Nový Jičín 01:36:000 m
11.138Alexandr PavlišenMM60Drtič Bezděkov01:38:550 m
12.183Tomáš Hurt HurtMM40Žlutá Mašina 01:40:560 m
13.184Jaroslav ŽižkaMM5001:41:510 m
14.520Petr B.MM5001:41:540 m
15.888Miroslav MastnýMM4001:43:500 m
16.612Jana LenemayerŽZ40Liv Cycling01:45:230 m
17.414Michal Štěpánek MM4001:45:560 m
18.929Jiří Kičura MM40Outdoor Maniac01:46:040 m
19.471David ZamrzlaMM30Velká žízeň01:46:220 m
20.614Marek Š.MM50SBT01:46:430 m
21.92Jiří NovákMM5001:46:530 m
22.255Jan MlynářMM40Cyklo Jiřička01:47:200 m
23.122Jana VaculováŽZ50Odol Team01:47:210 m
24.912Evžen BejlekMM4001:47:350 m
25.586Lukáš StehlíkMM40Bole01:47:460 m
25.875Lukáš StehlíkMM40Buldoci Bole01:47:460 m
27.127Libor ČešíkMM50SKS-Řestoky01:47:560 m
28.512Ondřej JakubůMM30Vysočina Cycling 01:49:210 m
29.404Running CheffMM40RUN magazine team01:50:190 m
30.450Jiří KrálíkMM5001:53:230 m
31.640Lukáš BatíkMM4001:54:220 m
32.712Petr VašíčekMM3001:55:290 m
33.914Petr PelclMM50Buldoci Rapotín01:55:370 m
34.424Lenka Satková SatkováŽZ60ABC Bike Team01:55:580 m
35.777Marek K.MM5001:56:250 m
36.85Vladimír KněžíkMM60Karviná01:59:190 m
37.532Jan JankůMM40ABC Bike Team01:59:420 m
38.160Tomáš WroblowskýMM50ABC Bike Team01:59:440 m
39.73Jana KilarovaŽZ50Ov02:00:290 m
40.824Michal AndělMM5002:00:380 m
41.493Roman PittnerMM50SBR TRI-TEAM LITOMYŠL02:00:410 m
42.133Dan PružinaMM40Dolní Rožínka02:00:440 m
43.788Stanislav LiškaMM6002:01:070 m
44.977Petra IvičičováŽZ5002:01:190 m
45.384Eva OlahovaŽZ4002:02:050 m
46.281Míra ŠkaldaMM4002:02:330 m
47.514Hurvajs SpejbluMM4002:03:150 m
48.741Martin Dvořák D.MM50Rozběháme Pardubice02:04:310 m
49.806Milan JílekMM60+Hrochomotiva Rakovník02:04:540 m
50.412Karel Pejčoch PejčochMM3002:05:000 m
51.54Petr Grabmuller MM60Rozběháme Strakonice 02:05:180 m
52.891Oldřich KunaMM50Cyklistika pro radost02:05:270 m
53.752Michal KřižákMM2002:05:410 m
54.263Antonín HricákMM60+Honpe Bike Team02:08:310 m
55.819Jan SlámaMM4002:09:180 m
56.880Vítězslav Zůbek ZůbekMM5002:10:530 m
57.619Hana MüllerováŽZ4002:12:120 m
58.978Nikola MarkováŽZ30CK Frenštát pod Radhoštěm02:12:220 m
59.516Daniel JungerMM30Velká žízeň02:13:370 m
60.219Jan ŠebetovskýMM3002:15:050 m
61.75Jiří Rejman MM6002:17:080 m
62.724Zdenka VeseláŽZ50Fitko Lužice02:17:390 m
63.738Roman SchichMM50Friends02:17:560 m
63.739Tomáš OlšovskýMM60Friends02:17:560 m
65.463Helena ŠpačkováŽZ40KolaŠpaček02:26:470 m
66.655Radim ChludMM5002:26:500 m
67.433Simona OpltováŽZ3002:28:580 m
68.930Eva K.ŽZ5002:29:120 m
69.753Katka BalázsováŽZ5002:31:570 m
69.754David BalázsMM2002:31:570 m
71.434Hana StrnadováŽZ5002:35:000 m
72.7Monika Hanousková ŽZ3002:35:180 m
73.499Kateřina Petržílková PetržílkováŽZ50Lišky02:38:540 m
74.567Věra S.ŽZ50SDH Žehušice02:42:370 m
75.494Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu02:42:440 m
76.330Evča Vyvlečková ŽZ20Není 02:45:090 m
77.670Daniel HolznerMM2002:46:150 m
78.453Hynek UrbanMM50Turisté Medlov02:47:230 m
79.345Tomáš Fošum MM50Cyklistika pro radost 02:53:190 m
80.617Bogdan BialonczykMM5002:53:210 m
81.93Alena NovákováŽZ4002:56:150 m
82.496Jana Karásková KaráskováŽZ40RSFK02:59:570 m
83.600Michal AndelMM5003:08:200 m
84.601David Anděl MM1303:09:270 m
85.11Jana VáchováŽZ6003:13:380 m
86.477Monika LulákováŽZ5003:18:440 m
87.287Monika JankováŽZ5003:23:280 m
88.901Renáta JarolímováŽZ5003:26:500 m
89.344Andrea KubíčkováŽZ2003:40:230 m
90.343Radim HrubošMM2003:42:310 m
91.526Pavlína P.ŽZ5003:57:080 m
92.967Richard Vala MM40Bojovníci04:36:510 m
92.968Andrea SlukováŽZ40Bojovníci04:36:510 m
94.95Jitka PěknáŽZ50CS05:06:440 m