Výsledky

Zde velice jednoduše zjistíte, jak jste dopadli vy, nebo vaši přátelé z cyklistického týmu. Stejně tak si můžete filtrovat statistiky ve všech kategoriích a podle všech kritérií. K dispozici máte i textový vyhledávač pro užití např. pro vyhledávání dle jména či startovního čísla závodníka.

Pozor - veškeré statistiky jsou k dispozici už při průběhu samotného závodu a jsou neustále aktualizovány!

Poř.Startovní čísloJménoPohlavíKategorieKlubČasDiplom
1.757David ZamrzlaMM30Velká žízeň 00:46:21
2.841Václav HladíkMM30Provodín00:47:01
3.908Čestmír Jeřábek MM40Nový Jičín 00:48:00
4.870Pavel RůžičkaMM60Český běžecký klub00:48:13
5.395Michal HavlíčekMM50ACES Team K.Vary00:48:16
6.904Michal AndělMM5000:51:01
6.905Michal Anděl MM5000:51:01
6.906Michal AndělMM5000:51:01
9.948Petr BroukMM60Radler Atletik00:51:43
10.212Alena SmažíkováŽZ50Tábor00:52:10
11.529Petr B.MM5000:52:17
12.365Zdenek S.MM5000:52:35
13.146Roman ŠtípekMM50Flat White Racers00:53:45
14.530Hana V.ŽZ4000:55:02
15.970Jiří BřoušekMM40Sokol Březník00:55:33
16.779Michal HolíčekMM50Brutal Death Metal00:55:46
17.364Andrea SumcováŽZ5000:56:05
18.591Lukáš AltMM50ZŠ Nehvizdy00:56:24
19.214Frantisek HanykýřMM60Bajky z Haidy00:56:46
20.629Michal Anděl MM5000:57:02
21.297Dita KoubováŽZ50Prostě běž Stará Ves00:57:04
21.524Jana Š.ŽZ5000:57:04
23.180David PilařMM3000:57:23
24.531Zdeňka PetrováŽZ3000:57:56
25.703Vladimír KnirschMM40Litovel00:59:12
26.174Petr JandaMM50Palma tým00:59:39
27.677Jiří HolečekMM50Sráčů00:59:51
28.667Olga K.ŽZ4001:00:20
29.563Michal KahounMM60MHA Humpolec01:00:27
29.652Jitka ŠvejdováŽZ50Kladno01:00:27
31.430Lukas M.MM4001:00:44
32.80Michal ExnerMM4001:00:49
33.239Martin D.MM4001:00:50
34.956Karel G.MM6001:00:57
35.792Gabriela FassatiŽZ60RUN magazín team01:01:17
36.793Miroslav FassatiMM60+RUN magazín team01:01:26
37.840Jarda V.MM3001:01:57
38.789Stanislav LiškaMM6001:02:18
39.800Diana KakosováŽZ50DoDi Milevsko01:02:49
40.440Miloš HruškaMM50MHUL01:02:55
41.763Věra KrakorováŽZ60+SK Havlin Třebovle01:03:04
42.377Radek VidomusMM5001:03:13
43.972Tomáš RálišMM50Staré Hradiště01:03:34
44.349Otto K.MM5001:03:45
45.495Kristýna FassatiŽZ40Rozbehame Jaroměř01:03:58
46.942Michal KřižákMM2001:04:26
47.742Tomas P.MM4001:04:27
48.818Michal HádlerMM6001:04:47
49.643Ondřej SobekMM3001:05:22
50.72Dita DvořákováŽZ50Neposlušné tenisky01:05:24
51.341Kryštof Musil MM2001:05:59
52.932Lukáš KysilkaMM4001:06:10
53.826David Anděl MM1301:06:22
54.298Vanda HankeŽZ40Prostě běž Stará Ves01:06:24
55.427Jaroslav GricMM5001:06:28
56.224Petr J.MM50#necosnohama01:06:43
57.666Eva RaymanováŽZ4001:06:47
58.301Silvie MadziováŽZ50Prostě běž Stará Ves01:07:16
59.60Jan DlouhýMM40Řetenice01:07:44
60.794Lucie Škrobáková ŠkrobákováŽZ5001:07:58
61.522Miroslav MacíčekMM40DODO bike team01:08:00
62.106Anna LibichováŽZ40Cyklistika pro radost01:08:05
63.241Tereza TymešováŽZ4001:08:12
64.217Martin BříštělaMM50M2M01:08:16
65.408Lukáš ŠlosarMM40DogUniversal01:08:24
66.307Michal LešovskýMM30Rezibike01:08:28
67.760Tomáš P.MM5001:08:29
68.34Ladislav F.MM40Unlimited Nutri Clinic 01:08:42
69.221Emil KyklošMM4001:09:12
70.771Antonín TylšMM1001:09:16
70.772Václav TylšMM1001:09:16
72.171Tomáš MíkaMM3001:09:21
73.879Marek VítovecMM3001:09:26
74.537Radek HavelkaMM4001:09:35
75.513Jana NavrátilováŽZ6001:10:06
76.844Jana VondráčkováŽZ6001:10:18
77.713Ondřej TrnkaMM4001:10:38
77.714Eliška AbrahamováŽZ3001:10:38
79.750Klára NoskováŽZ3001:11:01
80.98Vlastimil Purč P.MM50Zamotané tkaničky01:11:03
81.220Marie Hujdičová ŽZ4001:11:30
82.815David SteinhauserMM5001:11:31
83.749Radka NoskováŽZ5001:11:50
84.334Vladimíra TicháŽZ40Ticháči01:12:00
84.335Radek TichýMM40Ticháči01:12:00
86.250Lukáš F.MM4001:12:11
87.474Zuzana BartovaŽZ6001:12:34
88.336Radka TicháŽZ13Ticháči01:12:35
89.87Ilona VejtasováŽZ50Haki Run01:12:41
90.740Ilona MarkováŽZ3001:12:44
91.337Markéta TicháŽZ13Ticháči01:12:58
92.759Aleš H.MM50Pobuding01:12:59
93.91Marta S.ŽZ4001:13:15
94.303Ondřej H.MM2001:13:45
95.399Renáta Maděrová ŽZ5001:13:51
95.505Jindřich V.MM4001:13:51
97.83Michal PatkaMM50Bělohradáci01:14:02
98.541Julie RásochováŽZ2001:14:20
99.213Jakub Hersina H.MM4001:14:35
100.425Jan Blažek MM4001:14:48
100.675Jan Blažek.. MM4001:14:48
102.66Alena SLAVÍKOVÁŽZ4001:14:52
103.251Josef VodaMM3001:15:02
104.509Martina PaulováŽZ30Body Care01:15:11
105.78Monika R.ŽZ50Brno01:15:20
106.539Karolína MajorováŽZ3001:15:26
107.784Miroslav Křížek KřížekMM40Šneci v běhu01:15:27
108.716Jakub ŠkrdlaMM4001:16:06
109.432Petr VacekMM40Sdh Nezbavětice01:16:13
110.354Pavel vales V.MM6001:16:47
110.982Jitka TurčínováŽZ60Báječné ženy v běhu01:16:47
112.267Monika HanouskováŽZ3001:17:05
113.56Martina VrbickáŽZ40Šneci v běhu01:17:15
114.9Martin PospíšilMM4001:17:19
115.289Petr BenediktMM60Rozběháme Rakovník01:17:35
116.42Gabriela FilakovskáŽZ50Nová Bystřice01:17:54
117.30Marie KunstátováŽZ50Seběhli se na netu01:18:07
118.909Simona V.ŽZ4001:18:13
118.910Milan V.MM5001:18:13
120.288Romana B.ŽZ40Rozběháme Rakovník01:18:24
119.941Jan Dvořáček D.MM4001:18:24
122.638Jiří NavrkalMM5001:18:31
123.262Roman VeselýMM5001:19:04
124.500Jaroslava VeseckáŽZ4001:19:09
125.599Hedvika H.ŽZ5001:19:19
126.696Kateřina Štefková ŽZ4001:19:41
127.918Matěj ValskýMM3001:20:00
128.207Martina ŠEDIVÁ ŽZ50Marťas 01:20:41
129.8Miluše ŠtenglováŽZ5001:20:54
130.608Lenka Skořepová S.ŽZ3001:20:59
131.426Petra TřískováŽZ40Příbram01:21:15
132.84Jana KřistkováŽZ50koloběžka01:21:54
133.980Barbora Hronová HronováŽZ40Spojenci sportovců na vozíku01:21:55
134.175Patrik MencMM4001:22:01
135.892Jaroslava BoštickáŽZ4001:22:04
136.923Milan KlímaMM5001:22:14
137.553Michaela SomerlikováŽZ40Havířov01:22:18
138.973Vendula Ďurčíková ĎurčíkováŽZ3001:22:41
139.333Petr K.MM50AK86769801:22:49
140.570Lenka Kloboucni KloboucniŽZ5001:23:02
141.810Martina P.ŽZ4001:23:23
142.397Lenka M.ŽZ40Cyklo01:23:33
142.398Josef M.MM60+Cyklo01:23:33
144.837Adam PlocMM30České Budějovice01:23:40
145.355Jiri ProksMM30OlOp01:24:02
146.352Ivana MachatkováŽZ50Kačounovi01:24:07
147.860Marcela Balková ŽZ5001:24:40
148.172Petra MencováŽZ4001:24:45
149.816Eliška AltováŽZ16Tomova závodnice01:25:03
150.538Jaroslv TomanMM4001:25:15
151.249Natálie KřižákováŽZ2001:25:52
152.953Honza KučeraMM4001:25:54
153.338Kryštof Musil MM2001:26:19
154.894Adéla ŠochováŽZ16BAJKEŘI Slabčice01:27:39
155.151Jan PetrMM20Ještětice01:28:00
156.934Miriam Musilová ŽZ40Prostě běž! 01:28:17
157.124David WrzecionkoMM50Kaznějov01:28:26
158.774Marcela MelounováŽZ5001:28:47
159.721Lucia VantrubováŽZ4001:28:49
160.152Jiří ŠvorcMM40Ještětice01:28:53
161.390Matouš Žmolil MM3001:29:00
162.663Lucie BártováŽZ4001:29:17
163.635Dáša Malá ŽZ40SOP-AMA-Společnost onkologických pacientů, jejich rodinných příslušníků a přátel 01:29:21
164.290Julie Kašová KašováŽZ4001:29:26
165.443Ondřej ČvančaraMM30Most01:29:31
166.602Nikča VránováŽZ3001:29:59
167.20Věra StaškováŽZ50Krnov01:30:12
167.299Leona Ikonomidisovà IkonomidisováŽZ5001:30:12
169.577Linda JuricováŽZ40Varnsdorf01:30:49
170.168Martin BláhaMM30Vidlička a nůž01:30:52
171.200Jan ZmudaMM4001:31:00
172.575Vladimíra JuricováŽZ50Varnsdorf01:31:08
173.498Miroslav ŠochMM40BAJKEŘI Slabčice01:31:15
174.949Honza KučeraMM40Žichlický drak01:31:16
175.940Rosta K.MM50Osamělá zdechlina01:31:22
176.769Barča S.ŽZ20Kalovajti a Skaličané01:31:31
177.147Pavla Nováková ŽZ5001:31:55
178.823Petr TumpachMM5001:32:04
179.647David FialaMM1601:32:25
180.326Miroslav FassatiMM60+RUN magazín team01:32:35
181.167Aleš Novotný NovotnýMM30Vidlička a nůž01:32:40
182.19Jana BuchtováŽZ5001:32:44
183.411Tereza Borbélyová B.ŽZ3001:32:53
184.833Tomáš HassaMM50Jablonečtí šneci01:33:08
185.74Kristýna Vlachynská ŽZ50HaKi-Run01:33:17
186.834Pavla CharvátováŽZ50Jablonečtí šneci01:33:40
187.223Michaela K.ŽZ3001:33:42
188.564Zdeňka Ď.ŽZ50SDH Žehušice01:33:48
189.822Veronika Tumpachová ŽZ5001:34:11
190.323Pavel VondraMM5001:34:29
191.90Jiří SchimanekMM4001:34:50
191.625Ivana JelenováŽZ5001:34:50
193.607Alena KlementováŽZ40Podzimní šlapání01:34:51
194.285Jiří SpěváčekMM10Plamen Chodov01:35:44
194.286Barbora SpěváčkováŽZ40Plamen Chodov01:35:44
194.291Jan Spěváček MM7Plamen Chodov01:35:44
194.292Jiří Spěváček MM40Plamen Chodov01:35:44
198.857Pavlína Macháčková ŽZ4001:35:51
199.641Libuše F.ŽZ5001:36:00
200.149Jana ŠupováŽZ50Hlemýždi Chodska 01:36:07
201.142Nikola AdámkováŽZ3001:36:29
202.144Jana SilnouškováŽZ1601:36:45
203.626Martin JelenMM6001:37:01
204.48Kateřina BorutováŽZ50Velemín01:37:08
205.325Gabriela FassatiŽZ60RUN magazín team01:37:36
206.933Miroslava Křížová KřížováŽZ6001:38:15
207.825Pavla K.ŽZ50Holky do nepohody01:38:21
207.827Jana K.ŽZ13Holky do nepohody01:38:21
207.831Nikol K.ŽZ16Holky do nepohody01:38:21
210.588Jiří K.MM60+01:38:31
208.976Jan ChalupaMM4001:38:31
212.569Julča S.ŽZ10SDH Žehušice01:38:43
213.863Petr BlechaMM40Pupíčci01:39:36
213.864Peťa VeterníkováŽZ40Pupíčci 01:39:36
215.232Barbora KoblasováŽZ5001:39:44
216.71Petra MazalováŽZ40Brno01:40:16
217.691Lenka Topinková TopinkováŽZ5001:40:28
218.571Anička R.ŽZ1001:41:02
219.969Alena VohankováŽZ60Prostě běž!01:41:41
220.155Milena ŠedinováŽZ5001:42:08
221.548Jitka ŠkrabskáŽZ6001:42:25
222.238Marek TvrzníkMM3001:45:13
223.568Adam S.MM13SDH Žehušice01:45:34
224.225Lucie J.ŽZ40#necosnohama01:45:45
225.65Karina FukováŽZ40Havířov01:47:08
226.294Roman ŠmídMM50MRKK Milovice01:47:40
227.917Jiří Hajný HajnýMM40Sportíci Knedlíci 01:48:19
228.610Jan KoleszárMM6001:48:30
229.687Lukáš DoubekMM4001:48:32
230.689Jiřina TomanováŽZ5001:48:35
231.688Jaroslav TomanMM5001:48:41
232.57Market R.ŽZ4001:49:26
232.367David Havránek MM13Talent Bike01:49:26
234.916Zdeňka HajnáŽZ40Sportíci Knedlíci01:49:49
235.515Veronika N.ŽZ4001:51:46
236.156Jaroslav ŠedinaMM5001:52:10
237.293Adéla SemrádováŽZ50Ženy v klidu01:52:49
237.481Monika ZelenáŽZ50Ženy v běhu01:52:49
239.480Richard AuterskyMM60Bruntál Gym Holoubkov01:52:56
240.704Vladimír Matyáš MatyášMM5001:53:13
241.309Jana PavlůskováŽZ5001:53:22
242.861Vladimír ČírtekMM5001:53:38
243.102Jan Kratochvíl MM5001:54:43
244.975Petr KorálekMM40Rock Riders01:55:25
245.609Nikola Koleszárová ŽZ3001:56:26
246.519Hana Kostlivá K.ŽZ4001:56:33
247.899Denis Č.MM1001:56:38
248.385Lucie DoležalováŽZ3001:58:34
249.21Jana Holemá ŽZ5001:58:45
250.41Jana MachováŽZ4002:00:12
251.565Kateřina Ď.ŽZ13SDH Žehušice02:01:52
252.931Jaroslava U.ŽZ30Kladno02:01:57
253.950Gabriela Kišová ŽZ50Rozběháme Česko02:02:16
254.964Blanka Stejskalová StejskalováŽZ5002:02:46
255.549Dezider ŠkrabskýMM6002:03:32
256.442Kateřina DittrichováŽZ5002:03:34
257.952Dana Bošková ŽZ40Rozběháme Česko 02:04:55
258.851Lucie S.ŽZ50Holky Sýkorky02:07:41
258.852Abigail PirvuŽZ1302:07:41
260.362Zdeňka Hendrichová ŽZ50ZdeŇule-Kadaň02:11:52
261.3Jakub ŠmídaMM7Rachejtle a Prskoleti02:15:25
262.332Barbora KrausováŽZ3002:16:35
263.97Michal Frič F.MM4002:16:40
264.620Vladimíra Podráská ŽZ5002:17:05
265.621Jana Klímová KlímováŽZ6002:17:19
266.356Jana BušováŽZ5002:18:12
267.357Tereza BušováŽZ1602:24:47
268.86Marcela BräuerováŽZ5002:27:22
269.331Jan FridrichMM3002:34:50
270.89Mirka VolŽZ50Rimowa Pelhřimov 02:35:59
271.126Radka KorbelováŽZ50Kaznějov02:41:08
272.59Petra FictumováŽZ50Holýšov02:41:36
273.43Lucie GašparcováŽZ40Prostě běž03:02:09
274.216Roman D.MM50Enny team Břasy03:22:24
275.130David FialaMM30 03:32:27
275.131Kateřina DimováŽZ30 03:32:27
277.137Josef PiskáčekMM5003:33:27
278.747Natálie MlčákováŽZ7CPR Czech team04:21:16